SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka wymieni leśniczego Franka na instruktora nauki jazdy

M jak miłość. Natalka wymieni leśniczego Franka na instruktora nauki jazdy

07.11.2015, godz. 19:22
M jak miłość. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), instruktor (Fabian Kocięcki)
M jak miłość. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), instruktor (Fabian Kocięcki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Po urodzeniu dziecka Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" nie może narzekać na brak męskiego towarzystwa. Od kiedy jest mamą małej Hani (Maja Marczak) cały czas się kręcą wokół niej faceci. Leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat), a teraz także instruktor jazdy. W 1178 odcinku "M jak miłość" Natalia zapisuje się na kurs prawa jazdy i poznaje przystojnego instruktora (Fabian Kocięcki). Franek nie kryje swojej zazdrości o Natalkę.

"M jak miłość" odcinek 1178 - poniedziałek, 30.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kto by pomyślał, że samotna matka Natalka będzie miała takie powodzenia u facetów? Natalia jest śliczna, dobra, mądra i świetnie się sprawdza w roli mamy Hani, więc mże dlatego tak przyciąga do siebie mężczyzn. Franek Zarzycki już uległ jej urokowi. Darek Maj podczas krótkiego pobytu w Grabinie żałował, że nie ożenił się z Natalką.

Zobacz: M jak miłość. Natalka zerwie z Frankiem! Przez seks Uli i leśniczego

W 1178 odcinku "M jak miłość" Natalka rzuca swój czar także na instruktora nauki jazdy. Młoda Mostowiaczka zapisuje się na kurs, bo po wakacjach idzie na studia i chce być bardziej mobilna. Dojazdy na uczelnię pociągami czy autobusami są zbyt czasochłonne, więc Natalka postanawia dołączyć do grona kierowców. Pokonując autem trasę między Warszawą z Grabiną przecież szybciej będzie w domu z Hanią.

Oczywiście na kursie od razu zwraca uwagę przystojonego instruktora, który ma ją szkolić w jeździe samochodem. Początek nowej znajomości Natalki z nowym chłopakiem zbiega się w czasie z ochłodzeniem jej relacji z Frankiem. Natalka zrywa przyjaźń z leśniczym gdy dowiaduje się, że był kochankiem Uli (Iga Krefft), że spędził z nią noc w leśniczówce.

Przeczytaj: M jak miłość. Dramat Kingi. Lenka w szpitalu. Co się stanie?

Franek nie rezygnuje tak łatwo ze spotkań z Natalką, w której powoli się zakochuje. Ze względu na dobro i bezpieczeństwo przyjaciółki postanawia mieć na oku instruktora nauki jazdy. Chłopak nie wzbudza bowiem jego zaufania. A zazdrość o Natalię to kolejny powód, by być blisko.

W roli instruktora nauki jazdy, który po raz pierwszy pojawia się w 1178 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą 27-letniego Fabiana Kocięckiego, który obecnie gra także w serialu "O mnie się nie martw", gdzie wciela się w postać Piotra, męża Ewy (Katarzyna Maciąg).

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: