SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta i Andrzej rozstaną się? Budzyńscy już się nie kochają

M jak miłość. Marta i Andrzej rozstaną się? Budzyńscy już się nie kochają

30.11.2015, godz. 20:18
M jak miłość odcinek 1178 Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1178 Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rozwód Budzyńskich z "M jak miłość" wydaje się być przesądzony! Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) coraz bardziej się od siebie oddalają. Ona wciąż obwinia go o tragedię Ani (Weronika Wachowska) i ukrywa przed nim znajomość z tajemniczym Jankiem, a on czuje się zagubiony i niekochany. W 1178 odcinku "M jak miłość" między Martą a Andrzejem dochodzi do kolejnej kłótni, po której oboje wątpią w to czy ich małżeństwo uda się jeszcze uratować.

"M jak miłość" odcinek 1178 - poniedziałek, 30.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Terapia małżeńska miała pomóc Marcie i Andrzejowi przezwyciężyć kryzys w ich związku, ale teraz okazuje się, że niewiele pomogła. Budzyński znów zawiódł żonę, nie dopilnował ich córki i przez niego Ania była świadkiem morderstwa.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta ma kochanka. Łukasz wie kim on jest i donosi Andrzejowi

W 1178 odcinku "M jak miłość" Marta nie przestaje zrzucać na Andrzeja winy za to, co się stało. I choć on próbuje się jakoś tłumaczyć, to do Marty nie trafiają żadne argumenty. To Andrzeja obarcza odpowiedzialnością za traumę Ani. Nie dość, że przy każdej okazji kłóci się z mężem, to jeszcze jest wobec niego wyjątkowo oschła. Budzyński ma tego dosyć.

Kiedy przyjeżdża do Marty i Ani do siedliska Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie po kolejnych pretensjach żony wybucha gniewem. Zarzuca jej, że nie doszłoby do tragedii, gdyby nie wyjechała na tak długo do Kolumbii. Wychodzi z pensjonatu nad rzekę, by wszystko przemyśleć. Czuje bowiem, że to już koniec jego małżeństwa, że Marta już go nie kocha. Sam nie wie czy darzy ją jeszcze miłością.

Zobacz: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja? Budzyński przyłapie ją z kochankiem z Kolumbii

Marta dołącza do męża, by go przeprosić i porozmawiać na spokojnie. - Przepraszam, daj mi trochę czasu... Muszę to wszystko sobie jakoś poukładać. Teraz się boję o przyszłość, o Anię... - wyznaje, lecz nie mówi mu całej prawdy. Zataja fakt, że w Kolumbii spotykała się z pewnym mężczyzną.

- O nas?
- O nas też...
- No właśnie, jeśli tak to... Nie wiem, boję się cokolwiek powiedzieć. Po prostu się pogubiłem, jak jeszcze nigdy w życiu - Andrzej nie potrafi zrozumieć co się dzieje z Martą, dlaczego traktuje go jak najgorszego wroga. Nie wie czy chce wciąż z nią być.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: