SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa wypędza duchy z nawiedzonego domu Ali i Pawła

M jak miłość. Kisielowa wypędza duchy z nawiedzonego domu Ali i Pawła

28.11.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek), Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek), Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) z "M jak miłość" pogromczynią duchów! To właśnie ona wypędzi zjawy z domu Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). W 1178 odcinku ''M jak miłość'' miejscowa plotkara z Grabiny użyje swoich  nadprzyrodzonych mocy. Dogada się z małą Basią (Gabriela Raczyńska) i oczyści dom Zduńskich z niespokojnych dusz przodków. Mroczny seans spirytystyczny w ''M jak miłość'' zadziała?

"M jak miłość" odcinek 1178 - poniedziałek, 30.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Ala, Paweł i Basia przeprowadzają się do Grabiny. Zduńscy zamieszkują w starym, drewnianym domu, który znalazł dla nich Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski). Problem w tym, że według miejscowych legend w tym domu straszy!

Zobacz: M jak miłość. Ala zostawi Pawła, bo nie chce mieszkać na wsi! Żona Zduńskiego sama wyjedzie do Anglii?

W 1178 odcinku "M jak miłość" mała Basia będzie przerażona gdy Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) powiedzą jej o duchach, które podobno kręcą się po jej nowym domu. Córka Ali spanikuje i od razu powie rodzicom o niechcianych przybyszach zza światów.

Paweł w to nie uwierzy i dojdzie do wniosku, że Basia zwyczajnie nabrała się na żarty rówieśników. Ala podejdzie do tematu dużo poważniej i gdy usłyszy w domu choćby najmiejsze skrzypnięcie od razu przejdą ją ciarki.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy dom Ali i Pawła w Grabinie to ruina nawiedzona przez duchy

Sprawą zajmie się także Kisielowa. Miejscowa plotkara oczywiście wie wszystko - także o duchach w nowym domu Zduńskich. Zośka dogada się z Basią i umówi się na seans spirytystyczny.

- Wzywamy ducha tego miejsca do rozmowy. Duchu jeśli jesteś, daj jakiś znak - powie Kisielowa wczuwając się w swoją rolę pogromczyni. Wypędzi duchy z domu Zduńskich?

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: