SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła do Anglii! Nie chce mieszkać w Grabinie

M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła do Anglii! Nie chce mieszkać w Grabinie

30.11.2015, godz. 21:05
M jak miłość odc. 1178. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1178. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" zostają w Polsce, ale przeprowadzka do Grabiny wcale nie cieszy żony Pawła. W 1178 odcinku "M jak miłość" Zduńscy biorą się za remont i porządkowanie wynajętego domu. Ala cały czas myślami jest jednak gdzieś daleko. W tajemniczy przed mężem przyjmuje pracę w firmie Anglii. Marzy o ucieczce ze wsi, bo Grabina i życie na prowincji zupełnie jej nie odpowiadają.

"M jak miłość" odcinek 1178 - poniedziałek, 30.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł Zduńscy przeprowadzają się do Grabiny! W 1178 odcinku "M jak miłość" rozpoczynają remont i wielkie sprzątanie w wynajętym domu, bo chcą stworzyć sobie przytulne, ciepłe, rodzinne gniazdko. Paweł nie kryje swojej radości, że będzie mieszkał w Grabinie w sąsiedztwie ukochanych dziadków. Gorzej z Alą, którą na dłuższą metę nie wyobraża sobie życia na wsi.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy dom Ali i Pawła w Grabinie to ruina nawiedzona przez duchy

Jej niezadwolenie z przeprowadzki do Grabiny skutkuje tym, że za plecami męża przyjmuje ofertę pracy z firmy informatycznej w Anglii. Zwierza się Ewie (Dominika Kluźniak), że chce wysyłać materiały przez internet, bo nie zamierza być tylko kurą domową i tracić czasu na nicnierobienie.

Tymczasem Paweł, pod czujnym okiem Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) wdraża się w swoje nowe obowiązki w przetwórni, która ma być ich wspólnym biznesem. Jeszcze tego samego dnia do Zduńskich przyjeżdżają w odwiedziny pierwsi goście - Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek).

Oglądaj: Najnowsze odcinki serialu "Sala Operacyjna" za darmo online

Podczas kolacji Kinga zachwyca się Grabiną i tą wiejską sielanką, ale Ala nie podziela jej entuzjazmu. Wprost przeciwnie.

- Kocham Pawła i chcę być wobec niego lojalna, ale to nie jest moje miejsce, ta cała prowizorka - przyznaje Ala. A kiedy Kinga jej nie słyszy dodaje pod nosem. - Ucieknę, najszybciej jak się da...

Czy Ala zmieni zdanie i przekona się do rodzinnej wsi Mostowiaków? A może zostawi Pawła i razem ze swoją córką Basią (Gabriela Raczyńska) przeniesie się z powrotem do Warszawy?

- Ali ten pierwszy szok po przeprowadzce mija. Ona na początku była bardzo zbuntowana i nie chciała tutaj za wszelką cenę mieszkać. Nie wyobrażała sobie, że po tej pracy w korporacji, najpierw w Krakowie, później po prowadzeniu własnego biznesu nagle właściwie może nie robić nic na wsi... Dla Ali niewątpliwie największym problemem jest to, że jest sama w dużym domu. Nagle została w jakieś dziurze i kompletnie nie wie, co ze sobą zrobić... - przyznała Olga Frycz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: