SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek i Joasia wychowają dziecko Agnieszki

M jak miłość. Tomek i Joasia wychowają dziecko Agnieszki

28.11.2015, godz. 20:12
M jak miłość odcinek 1177. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1177. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ciąża Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" zrujnuje związek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)? Kiedy w 1177 odcinku "M jak miłość" Tomek proponuje ciężarnej byłej kochance, że zajmie się nią i jej dzieckiem jeszcze nie wie, że to także jego dziecko. Chodakowski nie zamierza zostawić Agnieszki, ale zerwanie z Asią też nie wchodzi w grę. A to oznacza tylko jedno - Joasia razem z ukochanym wychowa dziecko jego i Agnieszki.

"M jak miłość" odcinek 1177 - wtorek, 24.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Tomek dowie się, że Agnieszka jest z nim w ciąży zerwie z Joasią i znów będzie z byłą kochanką? Taki scenariusz jest możliwy, ale raczej mało prawdopodobny, bo przecież jest zakochany w Joannie, to z nią stworzył rodzinę dla swoich dzieci i przy niej jest naprawdę szczęśliwy. Ale w takim razie co z Agnieszką, która urodzi dziecko Tomka?

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek zostawi Joasię i wróci do ciężarnej Agnieszki?

Rozwiązanie pojawia się w 1177 odcinku "M jak miłość". Robert (Marek Szkoda) umawia się z Chodakowskim na poważną rozmowę. Kolejny raz okłamuje Tomka, że to on jest ojcem dziecka Agnieszki. Ale wspomina też, że rozstał się z Olszewską, nie chce być ojcem i dlatego wyjeżdża do USA. Prosi policjanta, by zajął się Agnieszką i jej dzieckiem.

Tomkowi nie pozostaje nic innego jak spełnić prośbę Roberta. Dlatego też odwiedza Agnieszkę i przekazuje jej wszystko, czego się dowiedział od jej byłego narzeczonego. Ciężarna Agnieszka absolutnie nie zgadza się na pomoc Tomka. Zdaje sobie bowiem sprawę, że Chodakowski jest coraz bliżej odkrycia prawdy.

Patrz: M jak miłość. Joasia będzie w ciąży z Tomkiem

Jednak Tomek nie przyjmuje słowa sprzeciwu. - Nie zostawię cię tak samej...
- Nie, co z Joasią? - dopytuje Agnieszka, bo chce mieć pewność na czym stoi i gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla dziewczyny Tomka.
- Nie ma dyskusji, nie zostawię cię. Jaosi powiem o wszystkim, jestem przekonany, że zrozumie i nam pomoże... - zapewnia ją Tomek.

Jak zareaguje Asi kiedy dowie się, że Tomek chce razem z nią wychować dziecko Agnieszki i zajmować się byłą kochanką? Zgodzi się pomóc Chodakowskiemu, a może znajdzie sposób, by pozbyć się rywalki?

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: