SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Robert rzuca się na Agnieszkę

M jak miłość. Robert rzuca się na Agnieszkę

22.11.2015, godz. 11:12
M jak miłość odcinek 1177. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1177. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Były narzeczony skrzywdzi Agnieszkę (Magdalena Walach) z "M jak miłość"?! Robert Woliński (Marek Szkoda) już raz został upokorzony przez ukochaną, którą uciekła od niego sprzed ołtarza do Tomka (Andrzej Młynarczyk). W 1177 odcinku "M jak miłość" przeżywa to znowu, ale tym razem nie panuje nad sobą. Kiedy Agnieszka odrzuca jego oświadczyny, Robert staje się coraz bardziej natarczy i rzuca się na ciężarną niedoszłą żonę!

"M jak miłość" odcinek 1177 - wtorek, 25.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ciężarna Agnieszka z "M jak miłość" na własnej skórze przekonuje się do czego jest zdolny mężczyzna, którego tak bardzo skrzywdziła.

Robert Woliński z ofiary Agnieszki, która wmówiła Tomkowi, że to właśnie on jest ojcem jej dziecka, staje się tym, który zaczyna dominować. Jego miłość do Olszewskiej jest tak wielka, że jest gotowy nie tylko uznać dziecko Tomka za swoje, lecz także siłą zdobyć ukochaną.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek zostawi Joasię i wróci do ciężarnej Agnieszki?

W 1177 odcinku "M jak miłość" Robert przyjeżdża do Agnieszki, by dowiedzieć się jaką podjęła decyzję w sprawie jego oświadczyn. - Nie musisz wychowywać dziecka sama. Moja propozycja jest nadal aktualna. Możemy stworzyć razem rodzinę, zapewnić twojemu dziecku prawdziwy dom. Wszystko zależy od ciebie... - przekonuje niedoszłą żonę.

Agnieszka nie zgadza się jednak wyjść Roberta. Tłumaczy Wolińskiemu, że go nie kocha. Jej słowa wywołują gwałtowną reakcję mężczyzny. Robert nie akceptuje  odmowy, robi się coraz bardziej natarczywy.

Patrz: M jak miłość. Magda umrze bez nowego serca. Organizm Magdy odrzuca przeszczep

- Nie wierzę, jeśli dobrze rozumiem przez ten cały czas kiedy byłaś ze mną kochałaś Tomka, chodziłaś ze mną do łóżka, a myślałaś o innym facecie... - stwierdza z wściekłością i próbuje siłą ją pocałować. Ciężarna Agnieszka jednak skutecznie odpycha byłego narzeczonego.

- Robert nie chcę drugi raz popełniać tego błędu. Nie mogę związać się z kimś kogo nie kocham!

Woliński reaguje nardzo nerwowo. - Co z dzieckiem? Pal licho mnie i Tomka, naprawdę nie żal ci własnego dziecka? Nie zdajesz sobie sprawy, że jak pozbawisz je ojca, bardzo je skrzywdzisz! - rzuca na odchodne i wychodzi, by spotkać się z Tomkiem i powiedzieć mu całą prawdę o ciąży Agnieszki.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: