SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta ukrywa się z Anią w siedlisku. Andrzejek ochroniarzem Ani, a morderca z Grabiny wciąż wolny

M jak miłość. Marta ukrywa się z Anią w siedlisku. Andrzejek ochroniarzem Ani, a morderca z Grabiny wciąż wolny

24.11.2015, godz. 20:19
M jak miłość odcinek 1177. Ania (Weronika Wachowska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1177. Ania (Weronika Wachowska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marta (Dominika Ostałowska) i Ania (Weronika Wachowska) z "M jak miłość" na celowniku mordercy z lasu! Rodzina Budzyńskich jest w niebezpieczeństwie, po tym, jak dziewczynka została naocznym świadkiem zabójstwa. Żona i córka Andrzeja (Krystian Wieczorek) uciekają do Grabiny. W 1177 odcinku ''M jak miłość'' prawnik prosi Andrzejka (Tomasz Oświeciński), by miał na nie oko. Od tej pory bokser, który pracuje jako dozorca w siedlisku Anny (Tamara Arciuch) będzie prywatnym ochroniarzem Budzyńskiej.

"M jak miłość" odcinek 1177 - wtorek, 24.11.2015, o godz. 20.40 w TVN

W 1173 odcinku ''M jak miłość'' Ania zostaje naocznym świadkiem morderstwa pod Grabiną. Bandyta straszy dziewczynkę i śledzi jej rodzinę. Tropem rejestracji samochodu Marcina (Mikołaj Roznerski) trafia w końcu pod jego dom, a następnie dowiaduje się, gdzie mieszkają Budzyńscy.

Zobacz: M jak miłość. Ania świadkiem zabójstwa w lesie! Morderca grozi Ani, że zabije Andrzeja

Marta po powrocie do Polski w 1176 odcinku ''M jak miłość'' o wszystkim się dowiaduje. Jest wściekła na męża i wie, że nie może czuć się bezpieczna. W 1177 odcinku "M jak miłość" oskarża Andrzeja, że nie potrafił zapewnić Ani bezpieczeństwa. Razem z Anią wyprowadza się do Grabiny, gdzie rezerwuje pokój w pensjonacie Anny (Tamara Ariuch). Tam nic im nie grozi?

Andrzej Budzyński ma wyrzuty sumienia i boi się o swoją rodzinę. Właśnie dlatego prosi o pomoc Andrzejka. Umięśniony przyjaciel Marcina Chodakowskiego jest nowym dozorcą w pensjonacie, a teraz zostaje także prywatnym ochroniarzem Budzyńskiej. Prawnik prosi siłacza, by nie spuszczał jego żony i córki z oczu.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta ma kochanka? Po powrocie z Kolumbii wyprowadzi się od Andrzeja

Andrzejek bierze sobie instrukcje Budzyńskiego do serca i atakuje nawet ornitologa podziwiającego ptaki w okolicy siedliska. W tym samym czasie morderca zauważa w gazecie swój portret i ucieka z Warszawy. Czy zabójca także ukryje się w Grabinie?

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: