SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta oskarża Andrzeja, że zniszczył Ani życie

M jak miłość. Marta oskarża Andrzeja, że zniszczył Ani życie

24.11.2015, godz. 19:33
M jak miłość odcinek 1177. Ania (Weronika Wachowska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1177. Ania (Weronika Wachowska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Zabójstwo w "M jak miłość", którego świadkiem była mała Ania (Weronika Wachowska) przyczyni się do rozwodu Budzyńskich? W 1177 odcinku ''M jak miłość'' Marta (Dominika Ostałowska) oskarża Andrzeja (Krystian Wieczorek) o to, że nie dopilnował córki. Budzyńska zarzuca mężowi, że przez niego Ania znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, że przeżywa traumę. Sytuację pogarsza fakt, że Marta wyjeżdża do Grabiny gdzie ukrywa się z córką przed mordercą Sebkiem (Rafał Sadowski). Andrzejowi trudno znieść pretensje żony, bo przecież dbał o Anię najlepiej jak umiał.

"M jak miłość" odcinek 1177 - wtorek, 24.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ania przeżyła dramat. Dziewczynka była naocznym świadkiem morderstwa w lesie pod Grabiną. Morderca zagroził, że odnajdzie jej rodzinę!

Zobacz: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja! Dominika Ostałowska ujawnia szokujące kulisy M jak miłość

Przerażona Ania długo nikomu nic nie powie. Dopiero w 1176 odcinku ''M jak miłość'' Budzyński dowiaduje się, że Ania była świadkiem zabójstwa. Zabiera córkę na komisariat, by mogła złożyć zeznania. Niedługo później na miejscu zjawia się także Marta.

Prawniczka jest wściekła. Gdy dowiaduje się, co widziała jej córka, oskarża męża, że nie potrafił zapewnić Ani bezpieczeństwa. W 1177 odcinku "M jak miłość" Marta ukrywa się z córką w siedlisku. Kiedy Andrzej odwiedza żonę i córkę, Budzyńska nie panuje nad emocjami.

- Dlaczego jesteś na mnie zła? - pyta Andrzej widząc jak bardzo żona jest w stosunku do niego oschła.
- Odkąd tu przyjechałyśmy Ania cały czas wspomina o powrocie do Warszawy. Nie powiedziała tego wprost, ale wiem, że się boi o ciebie...

Przeczytaj: M jak miłość. Ania świadkiem morderstwa w lesie. Zabójca będzie śledził Anię

Budzyński zapewnia Martę, że porozmawia z córką, lecz to jej nie uspokoja. - To nic nie zmieni, to jest za poważna sprawa. Ja cały czas umieram ze strachu co się jeszcze może wydarzyć, a ty się śmiejesz, bawisz, dobry nastrój cię nie opuszcza!

- Mam się położyć, płakać? - Andrzej próbuje się bronić. - Nie mogę uwierzć, że to tego dopuściliśmy...
- Że ja do tego dopuściłem, to chciałaś powiedzieć... Ja też mam ci wiele do zarzucenia, ale wzajemne oskarżenia nic nie pomogą - w końcu sam mówi co mu leży na sercu.

- A co ty mógłbyś mi zarzucić, co?
- Pojechałaś do Łukasza, zostawiłaś mnie z Anią, dzwoniłem co ciebie, żebyć przyjechała

- Ale Łukasz to też moje dziecko i też mnie potrzebuje. Poza tym zapomniałeś, że sam mnie namawiałeś na ten wyjazd. Umówiliśmy, że Ania zostanie pod twoją opieką. Uważasz, że przeprosiny coś zmienią? To w niej zostanie do końca życia, cokolwiek byśmy robili, to nie naprawiamy tego co się stało, czasu nie cofniemy...

Budzyński prosi Andrzejka by miał oko na jego rodzinę. Bokser bierze sobie prośby prawnika do serca i atakuje nawet mężczyznę podziwiającego ptaki w okolicy siedliska.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: