SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nie chce być żoną Roberta

M jak miłość. Agnieszka nie chce być żoną Roberta

24.11.2015, godz. 19:54
M jak miłość odc. 1158. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1158. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nie będzie ślubu w ''M jak miłość'"! Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) odrzuca propozycję Roberta (Marek Szkoda) i nie przyjmuje jego oświadczyn. W 1177 odcinku ''M jak miłość'' ciężarna prokuratorka wiele ryzykuje, bo zdenerwowany Robert umawia się na spotkanie z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Czy niedoszły mąż Agnieszki spełni swoje groźby i powie policjantowi prawdę o jej ciąży?

"M jak miłość" odcinek 1177 - wtorek, 24.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Olszewska wyjdzie za Roberta? Prokuratorka była gotowa przyjąć jego propozycję, by jej tajemnica nie wyszła na jaw. W ostatniej chwili ciężarna Agnieszka zmienia jednak zdanie.

Zobacz: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

Jeszcze niedawno w ''M jak miłość'' Olszewska zapewniała Marcina (Mikołaj Roznerski), że poważnie rozważa zaręczyny Roberta. Była gotowa zrobić naprawdę wiele, by Tomek nigdy nie dowiedział się, że jest ojcem jej dziecka.

W 1177 odcinku ''M jak miłość'' Agnieszka zmienia jednak zdanie. Gdy Robert, próbuje zmusić Agnieszkę, by podjęła decyzję w sprawie dziecka i ślubu ona kolejny raz go odtrąca. - Robert nie chcę drugi raz popełniać tego błędu. Nie mogę związać się z kimś kogo nie kocham!

- Nie musisz wychowywać dziecka sama. Moja propozycja jest nadal aktualna. Możemy stworzyć razem rodzinę, zapewnić twojemu dziecku prawdziwy dom. Wszystko zależy od ciebie... - przekonuje niedoszłą żonę.

Agnieszka nie zgadza się jednak wyjść Roberta. Tłumaczy Wolińskiemu, że go nie kocha. Jej słowa wywołują gwałtowną reakcję mężczyzny. Robert nie akceptuje jej odmowy.

Przeczytaj: M jak miłość. Robert powie Tomkowi, że Agnieszka urodzi jego dziecko

Po tym jak Olszewska ostatecznie odrzuca jego oświadczyny, z trudem przyjmuje odmowę. - Nie wierzę, jeśli dobrze rozumiem przez ten cały czas kiedy byłaś ze mną kochałaś Tomka, chodziłaś ze mną do łóżka, a myślałaś o innym facecie... - stwierdza z wściekłością i próbuje siłą ją pocałować.

Zdenerwowany umawia się na spotkanie z Tomkiem... Ślub Agnieszki i Roberta nigdy się nie odbędzie. Za to tajemnica prokuratorki wyjdzie na jaw. Czy Robert spełni groźbę i powie Tomkowi prawdę o ciąży Agnieszki?

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: