SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka nie wybaczy Frankowi, że spał z Ulą?

M jak miłość. Natalka nie wybaczy Frankowi, że spał z Ulą?

23.11.2015, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1176. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1176. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" nie chce znać Franka (Piotr Nerlewski)! Po tym jak Ula (Iga Krefft) opowiedziała Natalce o nocy z leśniczym wszystko się zmieniło. Zarzycki nie wie o co chodzi, ale w 1176 odcinku ''M jak miłość'' zauważa, że przyjaciółka zaczęła go unikać. Wygląda na to, że w nowych odcinkach ''M jak miłość'' Natalka i Franek nie będą razem...

"M jak miłość" odcinek 1176 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Natalka i Franek mieli się ku sobie, ale Ula wszystko zniszczyła. Zazdrosna siostra Mostowiaczki powiedziała jej o wspólnie spędzonej nocy z leśnikiem i o tym, że on się później nie odezwał.

Zobacz: M jak miłość. Ala zostawi Pawła, bo nie chce mieszkać na wsi! Żona Zduńskiego sama wyjedzie do Anglii?

W 1176 odcinku ''M jak miłość'' Natalka będzie miała mieszane uczucia. Nie wiedziała, że Franek zaciągnął jej siostrę do łózka, a potem ją spławił. Czy Natalka podzieli los Uli?

Młoda mama, która do tej pory przyjaźniła się z leśniczym niespodziewanie zacznie się dziwnie zachowywać. Będzie unikać Franka, a to nie umknie jego uwadze. Leśnik odwiedzi Natalię, by ustalić co się stało.

- Chyba należy mi się słowo wyjaśnienia...

- Jedno słowo, tak? Proszę bardzo - Ula... Ja nie sądziłam, że sprawy między wami zaszły tak daleko. Nie spodziewałam się tego. Myślałam, że jesteś trochę inny - odpowie Natalka.

- Rozumiem... Masz prawo tak myśleć. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Tylko ja żałuję, że to tak się potoczyło i... -
Franek wychodzi. Wygląda na to, że Ula dopięła swojego i zniechęciła siostrę do Franka - o to jej przecież chodziło.

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł Zduński wspólnikiem Marka Mostowiaka! Nie wyjedzie z Alą do Anglii

Co będzie dalej z Natalką i Frankiem? To naprawdę uczciwy chłopak, a Ula zrobiła z niego bezczelnego flirciarza. Czy mama Hani przejrzy na oczy i przestanie oceniać Zarzyckiego przez pryzmat chorej z zazdrości siostry?

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: