SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta wraca od Łukasza, ale już nie kocha Andrzeja

M jak miłość. Marta wraca od Łukasza, ale już nie kocha Andrzeja

23.11.2015, godz. 20:31
M jak miłość odcinek 1176. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1176. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Powrót Marty (Dominika Ostałowska) do "M jak miłość". Po wielu tygodniach podróż Marty do Kolumbii związana z odwiedzinami u Łukasza (Adrian Żuchewicz) dobiega końca. W 1176 odcinku "M jak miłość" żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) przyjeżdża do kraju na wieść o tym, że jej córka Ania (Weronika Wachowska) była świadkiem zabójstwa w lesie. Po długiej rozłące Marta nawet nie przytula się do Andrzeja. Zupełnie jakby nie tęskniła za ukochanym.

"M jak miłość" odcinek 1176 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Co się działo z Martą Budzyńską z "M jak miłość"? Zapewne nie wszyscy widzowie wiedzą, że ponad miesiąc temu Marta wyjechała do Kolumbii do swojego syna. Martwiła się o Łukasza, który wyruszył w podróż życia z nową dziewczyną Kamilą (Iga Górecka). Jako kochająca mamusia pojechała za granicę, by trochę poniańczyć Łukasza.

Zobacz: M jak miłość. Marta ma kochanka! Z kim Budzyńska zdradza męża?

W tym czasie opiekę nad Anią sprawował Andrzej. I doskonale sobie radził jako samotny ojciec. Aż do chwili wyjazdu do Grabiny, podczas którego Ania na własne oczy widziała morderstwo w lesie i stała się ofiarą gróźb zabójcy Sebka (Rafał Sadowski).

W 1176 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie Marta zjawia się w Warszawie na komisariacie policji gdzie Ania składa zeznania w sprawie zabójstwa, którego była świadkiem. Na widok Andrzeja wygląda jakby miała mu za złe to, co się stało i obwiniała go o tragedię Anię. Powstrzymuje się jednak przed komentarzami, bo interesuje ją przede wszystkim jej córka.

- Wróciłam wcześniej i od Tomka dowiedziałam się o całej sprawie. Gdzie jest Ania? Jak ona się czuje? - dopytuje Andrzeja, którego nawet nie całuje na powitanie. - Jest w gabinecie. Wszystko w porządku, policja sporządza portret pamięciowy.

Patrz: M jak miłość. Dominika Ostałowska o odejściu z M jak miłość. Rzuci rolę Marty?

- Nie mogę uwierzyć w to, co się wydarzyło. Aż się boję pomyśleć, jak to się mogło skończyć - stwierdza kiedy nauczyciela Paulina Lipska (Maria Szafirska) wspomina Marcie o tym jak dziela była Ania podczas przesłuchania.

Chwilę później Marta chwyta córkę w ramiona: - Moje kochanie, słoneczko moje. Wszystko dobrze? Dobrze się czujesz? Wszystko w porządku? - Ania przytula się do mamy. W jej ramionach czuje się bezpiecznie.

I w końcu rodzina wraca razem do domu. Wieczorem Ania zasypia w swoim łóżku, ale prosi Andrzeja, by cały czas przy niej był. Wciąż bowiem boi się, że morderca skrzywdzi jej ukochanego tatusia.

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: