SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ania powie Andrzejowi o morderstwie w lesie!

M jak miłość. Ania powie Andrzejowi o morderstwie w lesie!

13.11.2015, godz. 18:38
M jak miłość odcinek 1177. Ania (Weronika Wachowska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1177. Ania (Weronika Wachowska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ania (Weronika Wachowska) z "M jak miłość" przeżywa koszmar! Przez morderstwo w lesie pod Grabiną, którego była świadkiem sprowadza śmiertelne niebezpieczeństwo na całą rodzinę. Dopiero w 1176 odcinku ''M jak miłość'' dziewczynka mówi Andrzejowi (Krystian Wieczorek) o tym, co widziała w lesie. Budzyński zabiera córkę na komisariat. Na miejscu zjawia się także roztrzęsiona Marta (Dominika Ostałowska). Czy morderca Sebek (Rafał Sadowski) dopadnie Anię?

"M jak miłość" odcinek  1176 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Mała Ania z ''M jak miłość'' przez przypadek została świadkiem horroru w Grabinie. Dziewczynka widziała morderstwo, a sprawca zagroził jej, że jeśli komuś o tym powie jego następną ofiarą będzie Andrzej Budzyński.

Zobacz: M jak miłość. Ania boi się, że morderca zabije Andrzeja! Córka Marty u psychologa

Córka Marty i Andrzeja trzyma wszystko w tajemnicy, by nie sprowadzić nieszczęścia na swoją rodzinę. Milczy i udawajeprzed ojcem, że źle się czuje. Ale tak naprawdę drży o jego życie ojca, bo wie, że Sebek ma go na celowniku.

Po tym jak zabójca z Grabiny usiłuje włamać się do domu prawnika, miarka się przebrała. W 1176 odcinku ''M jak miłość'' Ania zbiera się na odwagę i wreszcie opowiada ojcu o tym, co zaszło podczas feralnego postoju w lesie pod Grabiną.

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł Zduński wspólnikiem Marka Mostowiaka! Nie wyjedzie z Alą do Anglii

Budzyński zaczyna układać sobie wszystko w całość i szybko zawozi córkę na komisariat. Ania składa zeznania obciążające Sebka. W tym samym czasie na miejscu zjawia się długo wyczekiwana Marta. Budzyńska jest zaniepokojona tym, co wydarzyło się podczas jej nieobecności. Winą za traumę jaką przeżyła Ania obarcza męża...

Niedługo w ''M jak miłość'' prawniczka razem z córką ukryją się przed mordercą w Grabinie.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: