SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala i Paweł ofiarami terrorystów w Anglii. Barbara ma złe przeczucia

M jak miłość. Ala i Paweł ofiarami terrorystów w Anglii. Barbara ma złe przeczucia

21.11.2015, godz. 10:08
M jak miłość odc. 1176. Ala Zduńska (Olga Frycz), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1176. Ala Zduńska (Olga Frycz), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Atak terrorystyczny w "M jak miłość" na młodych Zduńskich?! Taki czarny scenariusz przewiduje Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) kiedy Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) wyjadą do Anglii. W 1176 odcinku "M jak miłość" kochająca i troskliwa babcia ostrzega wnuki przed wyjazdem do Londynu gdzie dochodzi przecież do zamachów terrorystycznych na niewinnych ludzi. Zduński posłuchają babci i dla własnego bezpieczeństwa zostaną w Grabinie?

"M jak miłość" odcinek 1176 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Mostowiakom uda się zatrzymać Pawła i Alę w Polsce? W Grabinie czeka na nich nowe życie, wspólny biznes z Markiem (Kacper Kuszewski), ale żona Zduńskiego nie chce nawet słyszeć o przeprowadzce na wieś. Ali marzy się życie w Anglii, praca firmie inforamtycznej, duże pieniądze i wielki świat londyńskiego City.

Zobacz: M jak miłość. Ala zostawi Pawła, bo nie chce mieszkać w Grabinie! Sama wyjdzie do Anglii?

W 1176 odcinku "M jak miłość" Barbara, Lucjan (Witold Pyrkosz) i Marek podejmują kolejną próbę przekonania Zduńskich do pozostania w Polsce. Na dość oryginalny pomysł wpada Mostowiakowa, która najpierw odwołuje się do matcznych uczuć Ali, a później zaczyna straszyć żonę wnuka.

Seniorka rodu tłumaczy żonie Pawła jak wielkim przeżyciem będzie dla jej córki Basi (Gabriela Raczyńska) przeprowadzka do Anglii. Nowe środowisko, obcy język, inne zwyczaje i kultura to dla dziecka bardzo stresująca życiowa zmiana. Z ust Barbary padają nawet słowa, że chyba Ala nie chce świadomie narażać córki na tak traumatyczne doświadczenia, które mogą wpłynąć na jej psychikę.

Patrz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

Zduńska traktuje słowa babci z lekkim przymrużeniem oka. Tłumaczy Barbarze, że przecież ich pobyt w Londynie nie potrwa dłużej niż pół roku. Ale Mostowiakowa obstaje przy swoim - emigracja to dla niej największy błąd jaki mogą popełnić Zduńscy.

Przeczuwa bowiem, że wnuki po wyjeździe do Londynu już nigdy nie wrócą, tak jak Małgosia (Joanna Koroniewska), która zerwała kontakt z rodziną. W końcu Barbara wspomina o zagrożeniach, które czyhają na nich w Anglii.

- A ci terroryści?! Widziałam w telewizji zamachy terrorystyczne w Londynie! Człowiek wychodzi z domu i nie wie czy wróci. Ja wiem, nie chcesz ze mną rozmawiać na ten temat, trudno. Ale pomyśl, życie ma się tylko jedno. I trzeba się naprawdę zastanowić co z nim zrobić. A zwłaszcza jak się ma rodzinę, dzieci - ostrzega Alę babcia Pawła.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: