SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula rujnuje życie swojej siostry. Natalka zrywa z Frankiem przez Ulę

M jak miłość. Ula rujnuje życie swojej siostry. Natalka zrywa z Frankiem przez Ulę

01.11.2015, godz. 15:45
M jak miłość odcinek 1175, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odcinek 1175, Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" nie może mieć Franka (Piotr Nerlewski) i nie pozwoli na to, by jej siostra spotykała się z leśniczym. Natalka (Marcjanna Lelek) urządzi Zarzyckiemu awanturę, gdy Ula opowie jej o seksie z leśniczym. W 1175 odcinku ''M jak miłość'' młoda mama Hani przestaje ufać przyjacielowi i zerwie z nim kontakt. O to właśnie chodziło Uli, który tym samym zniszczy szanse Natalii na szczęśliwy związek!

"M jak miłość" odcinek 1175 - wtorek, 17.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ula niszczy uczuciowe życie swojej siostry. W 1175 odcinku ''M jak miłość'' nieszczęśliwie zakochana we Franku Mostowiaczka skłóci Natalkę z Frankiem.

Zobacz: M jak miłość. Wzruszające przeprosiny Barbary. Czy Natalka wybaczy babci?

W ''M jak miłość'' Natalka obiecała Uli, że między nią i Frankiem nigdy do niczego nie dojdzie. Jest jednak inaczej. Mama Hani powoli zakochuje się w leśniczym... z wzajemnością. W 1175 odcinku ''M jak miłość'' Natalka okłamuje siostrę i zapewnia, że nie utrzymuje kontaktu z Zarzyckim. Jednak jeszcze tego samego dnia młoda mama Hani odwiedza przyjaciela w leśniczówce. Pech chce, że w tym samym czasie na miejscu zjawia się także Ula.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

Natalka chowa się przed Ulą. Dopiero w domu Mostowiaczka pyta Ulę, dlaczego nie powinna widywać się z leśniczym. Wtedy siostra Natalki mówi jej o wspólnej nocy z Frankiem, ale znacznie przekłamuje bieg wydarzeń. Przyznaje się Natalii, że chłopak zaciągnął ją do łóżka po pijackiej imprezie w leśniczówce, a potem porzucił. Wstrząśnięta tym wyznaniem Natalka zarzuca Frankowi, że ją oszukał i zrywa z nim przyjaźń.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: