SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka odtrąca Franka, bo przespał się z Ulą

M jak miłość. Natalka odtrąca Franka, bo przespał się z Ulą

16.11.2015, godz. 21:37
M jak miłość odcinek 1175, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odcinek 1175, Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Seks Uli (Iga Krefft) i Franka (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" niszczy szanse na związek leśniczego z Natalką (Marcjanna Lelek)! Porzucona Ula w 1175 odcinku "M jak miłość" wreszcie wyjawia siostrze, że Franek się z nią przespał, a potem ją porzucił. Ostrzega ją przed leśniczym. Natalka nie może uwierzyć, że Franek okazał się takim draniem. Bez słowa wyjaśnienia zrywa ich przyjaźń.

"M jak miłość" odcinek 1175 - wtorek, 17.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Nieszczęśliwie zakochana we Franku Ula Mostowiak wreszcie osiąga swój cel - udaje jej się skłócić leśniczego z Natalią, która stała się dla niej największą rywalką. Nie dość, że wymusiła na siostrze obietnicę, że ją i Franka nigdy nie połączy nic więcej poza przyjaźnią, to teraz niszczy i tę relację.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

W 1175 odcinku "M jak miłość" Ula próbuje ustalić czy siostra dotrzymuje złożonej obietnicy i wypytuje ją o relacje z Frankiem. Natalka okłamuje Ulę, że nie widuje się z leśniczym. Chociaż nie przekroczyli granic przyjaźni, to zbliżają się do siebie coraz bardziej.

Ula kolejny raz spróbuje ostrzec Natalkę przed Frankiem… I w końcu wyzna, że niedawno spędziła w ramionach leśnika całą noc. - Wiem, że Franek potrafi zawrócić w głowie. Umie być miły, czarujący… Ale to zimny drań, który po prostu wykorzystuje sytuację!

Jeszcze tego samego dnia Natalia odwiedza przyjaciela w leśniczówce. I pech chce, że przyjeżdża do niego także Ula. Jak podaje dwutygodnik "Świat Seriali" na dźwięk głosu siostry postanawia się ukryć. Ula nie spostrzega Natalki, więc jej kłamstwo nie wychodzi na jaw.

Patrz: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani

Natalia zadręcza się jednak myślą, że nie jest szczera w stosunku do Uli. Wreszcie zdobywa się na odwagę i pyta siostrę wprost dlaczego nie pozwala jej na związek z leśniczym. Ula przeczuwając, że Natalka chce być z Frankiem w dość perfidny sposób niszczy jego dobre imię. Przyznaje się Natalii, że chłopak zaciągnął ją do łóżka po pijackiej imprezie w leśniczówce, a potem porzucił.

Wstrząśnięta tym wyznaniem Natalka zarzuca Frankowi, że ją oszukał i zrywa z nim przyjaźń. Po rozmowie z siostrą nie potrafi już mu zaufać!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: