SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Ula kłócą się o Franka

M jak miłość. Natalka i Ula kłócą się o Franka

17.11.2015, godz. 20:54
M jak miłość odcinek 1175, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odcinek 1175, Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Konflikt sióstr z "M jak miłość" o leśniczego. Ula (Iga Krefft) działa Natalce (Marcjanna Lelek) na nerwy. W 1175 odcinku ''M jak miłość'' znów obgaduje Franka (Piotr Nerlewski), ale obrażona Natalia nie zamierza tego słuchać. W końcu siostra mówi prawdę o tym, co wydarzyło się między nią i Zarzyckim. Ula spędziła noc z leśniczym i teraz poważnie tego żałuje. W 1175 odcinku ''M jak miłość'' nieszczęśliwie zakochana Mostowiaczka ostrzega siostrę przed Frankiem.

"M jak miłość" odcinek 1175 - wtorek, 17.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ula ostrzega siostrę przed Frankiem, ale Natalka reaguje nerwowo. Młoda mama nie rozumie, dlaczego siostra cały czas pilnuje jej relacji z leśniczym.

Zobacz: M jak miłość. Ula rujnuje życie swojej siostry. Natalka zrywa z Frankiem przez Ulę

W 1175 odcinku ''M jak miłość'' Ula przynosi małej Hani (Maja Marczak) maskotkę od Franka, a Natalka od razu wypytuje o Zarzyckiego. - Byłaś u niego?

- Tak. Już żałuję. Wkurzył mnie jak zwykle. Jest strasznie dziwny. Ma jakieś swoje jazdy, humory... Dziwny typ. Uważaj na niego - stwierdza poważnie Ula.
- Dlaczego?
- No bo cię wyrywa. Tak jak mnie kiedyś...
- I co z tego? Pytam się poważnie. Cały czas mnie pilnujesz, ostrzegasz. Zachowujesz się jakbyś była zazdrosna. A wy przecież nie byliście parą, nie jesteście i nawet nie będziecie, więc co ci do tego? - zdenerwuje się Natalka.

Dopiero wtedy Ula mówi siostrze prawdę o tym, co zaszło między nią i Frankiem: - Martwię się o ciebie. Wiem, że on potrafi być miły, szarmancki czarujący, a tak naprawdę ma jeden cel.

- Nie chcę tego słuchać - zapewnia Natalka.
- Bo mam rację? On się ze mną przespał. Nie mówiłam ci, bo nie ma się czym chwalić. Najgorsze było to, że potem w ogóle się do mnie nie odezwał -
wyznaje zrozpaczona Ula.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula już nie kocha Franka. Ma nowego chłopaka i ostrzega Natalkę przed Frankiem

Czy Natalka weźmie sobie słowa Uli do serca? Wygląda na to, że tak. Już niedługo w ''M jak miłość'' Natalka zacznie unikać leśniczego...

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: