SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan błogosławi romans Marysi i Bilskiego

M jak miłość. Lucjan błogosławi romans Marysi i Bilskiego

16.11.2015, godz. 19:45
M jak miłość odc. 1174. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1174. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) zachwycony przyszłym zięciem! W 1175 odcinku ''M jak miłość'' senior daje Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Robertowi (Zbigniew Stryj) swoje błogosławieństwo. Bilski zdobywa serce Lucjana swoją umiejętnością gry w szachy. Barbara (Teresa Lipowska) także jest oczarowana nowym kochankiem córki. Wygląda na to, że Marysia prawidłowo ulokowała swoje uczucia.

"M jak miłość" odcinek 1175 - wtorek, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia Rogowska kilka miesięcy po rozwodzie przedstawia rodzicom swojego nowego wybranka. Mostowiakiwie są zachwyceni. Lucjan ma kompana do gry w szachy, a Barbara jest oczarowana szarmanckim przystojniakiem. To im dobrze wróży!

Zobacz: M jak miłość. Oświadczyny Bilskiego?! Marysia znów wychodzi za mąż?

W 1175 odcinku ''M jak miłość'' Marysia przyjeżdża z Robertem do wyremontowanego domu Mostowiaków w Grabinie. Lucjan błogosławi romans córki nie widząc jeszcze jej kandydata!

- Chciałabym ci kogoś przedstawić. Sama nie wiem co się dzieje, ale chyba jestem zestresowana - przyznaje Marysia. - Chodzi o tego twojego nowego znajomego? - dopytuje senior rodu, a Rogowska przytakuje.

- A czy on gra w szachy?
- Chyba nie....
- To bardzo źle.
- A nie, gra. Na pewno gra - poprawia się Rogowska.
- To świetnie! Masz moje błogosławieństwo! - mówi z zachwytem Lucjan.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi dziecko?

W 1175 odcinku ''M jak miłość'' Robert Bilski i ojciec Marii zasiadaja do gry. Partyjkę oczywiście wygrywa Lucjan, bo Robert nie przyznaje się, że jest mistrzem i specjalnie popełnia błędy. Mostowiak jest zachwycony, że wreszcie trafił na godnego przeciwnika.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: