SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski oświadczy się Marysi! Błogosławieństwo Mostowiaków już ma

M jak miłość. Bilski oświadczy się Marysi! Błogosławieństwo Mostowiaków już ma

17.11.2015, godz. 21:07
M jak miłość odc. 1174. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1174. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" wezmą ślub? Kiedy w 1175 odcinku "M jak miłość" Maria zabiera swojego kochanka do Grabiny, by poznał jej rodziców w głowie Barbary (Teresa Lipowska) rodzi się tylko jedna myśl - Bilski chce się oświadczyć Marysi! Przystojny i szarmancki Robert robi tak piorunujące wrażenie na Mostowiakach, że Barbara od razu namawia córkę na ślub. Nowy zięć wie jak oczarować Barbarę i Lucjana (Witold Pyrkosz).

"M jak miłość" odcinek 1175 - wtorek, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Romans Marysi i Bilskiego wkracza w decydującą fazę. Wreszcie przyszła pora, by nowy kochanek Rogowskiej poznał jej rodzinę. Pierwsza wizyta Roberta Bilskiego w Grabinie jest dość stresującą, bo zarówno Marysia jak i jej ukochany nie wiedzą czego się spodziewać. W końcu Artur (Robert Moskwa) był ich ulubieńcem i mimo rozwodu wciąż traktują go jak zięcia.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi dziecko?

W 1175 odcinku "M jak miłość" Marsysia zaprasza ukochanego do Grabiny i przedstawia go swoim bliskim jak nowego partnera. Bilski doskonale wie jak zrobić wrażenie na przyszłych teściach. Od razu wręcza kwiaty Barbarze, a Lucjanowi, który jest wielkim miłośnikiem szachów proponuje partyjkę. Tym samym podbija serca Mostowiaków, którzy widzą w nim idealnego kandydata na nowego zięcia.

Seniorka rodu rozpływa się w zachwytach nad Robertem. Nie dość, że jest zabójczo przystojny, to jeszcze taki z niego dżentelmen. - Przywiózł piękne kwiaty, w rękę mnie pocałował… Jeśli chcesz znać moje zdanie… to jest bardzo dobry wybór! - stwierdza oczarowana Barbara.

Patrz: M jak miłość. Lenka umiera! Kinga rozpacza na szpitalnym korytarzu

Marysia wyczuwa do czego zmierza jej matka. Skoro pierwsze lody zostały przełamane, to teraz przyszła pora na zaręczyny. Od razu wyprowadza Barbarę z błędu. - Mamo… On tu nie przyjechał się oświadczyć!
Ale Mostowiakowa wie swoje. Widzi przecież jak Bilski szaleje na punkcie Marysi. Oświadczyny to tylko kwestia czasu. - Na wszystko przyjdzie pora! - stwierdza z przekonaniem.

Kilka miesięcy rozwodzie z Arturem Marysia nie jest jeszcze gotowa na kolejne zamążpójście. Przecież dopiero co przywiozła kochanka do rodzinnego domu w Grabinie i przedstawiała go Mostowiakom. O żadnym ślubie na razie nie może być mowy.

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: