SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wesele Ewy i Marka w siedlisku w Grabinie! Mostowiakowie pokonają kryzys

M jak miłość. Wesele Ewy i Marka w siedlisku w Grabinie! Mostowiakowie pokonają kryzys

10.11.2015, godz. 14:15
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wesele Mostowiaków z "M jak miłość" ratunkiem na małżeński kryzys! Od ślubu Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) w szpitalu minął już prawie rok, jednak dopiero w 1174 odcinku "M jak miłość" zakochani bawią się na swoim weselu. Kiedy w ich związek wkrada się rutyna, a Marek zaczyna zaniedbywać żonę reszta rodziny bierze sprawy w swoje ręce. Specjalnie dla nich bliscy urządzają przyjęcie weselne w siedlisku Anny (Tamara Arciuch). Marek i Ewa odnawiają przysięgę małżeńską zupełnie jakby brali drugi ślub.

"M jak miłość" odcinek 1174 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa i Marek z "M jak miłość" są parą idealną, ale nawet w takich związkach wcześniej czy później pojawiają się zgrzyty i nieporozumienia. Prawie rok po ślubie u Mostowiaków zaczyna źle się dziać.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

Po przeprowadzce do nowego domu w Grabinie Marek coraz częściej zaniedbuje żonę. Dochodzi do tego, że wieczorami zasypia zaraz po położeniu się do łóżka i zapomina o swoich obowiązkach męża. Nie dość, że seks u Mostowiaków schodzi na dalszy plan, to jeszcze Marek nie docenia starań żony, która serwuje im romantyczne śniadania i zaprasza go na randkę do kina.

Ich małżeństwo nieuchronnie zmierza ku katastrofie. Ewa powoli ma dosyć życia u boku mężczyzny, który nie liczy się z jej potrzebami, bo jest wciąż zajęty rozkręcaniem swojego biznesu. Na szczęście od czego jest rodzina.

Patrz: M jak miłość. Natalka zerwie z Frankiem! Przez seks Uli i leśniczego

Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek), Lucjan (Witold Pyrkosz) i Anna w tajemniczy przed Ewą i Markiem organizują im spóźnione wesele w siedlisku. Anna oszukuje przyjaciółkę, że weselne dekoracje to "próba generalna" przed jej ślubem z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński). Ale podstęp szybko się wydaje.

Na Ewę czeka w pensjonacie kremowa suknia ślubna i najbliższa rodzina, która zebrała się w siedlisku, by świętować wesele Mostowiaków. Podczas przyjęcia Marek zaskakuje żonę śpiewając jej ulubioną piosenkę, a potem porywa ją w ramiona do pokoju dla nowożeńców gdzie spędzają zaległą noc poślubną. Zakochani Mostowiakowie kolejny raz przysięgają sobie wieczną miłość.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: