SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Noc poślubna Ewy i Marka zakończy się klapą? Mostowiak z bólu nie da rady

M jak miłość. Noc poślubna Ewy i Marka zakończy się klapą? Mostowiak z bólu nie da rady

16.11.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wesele Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) z "M jak miłość" to spełnienie romantycznych marzeń Ewy, która od chwili ślubu w szpitalu pragnęła uczcić fakt, że została żoną Mostowiaka. W 1174 odcinku "M jak miłość" Marek ma dla żony wyjątkową niespodziankę - noc poślubną w pokoju dla nowożeńców w siedlisku Anny (Tamara Arciuch). Jest tylko jeden problem - Mostowiak cierpi na bóle kręgosłupa i istnieje obawa, że nie da rady sprostać roli kochanka...

"M jak miłość" odcinek 1174 - poniedziałek, 17.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Od ślubu Ewy i Marka w szpitalu minęło już kilka miesięcy, ale Mostowiakowie jakoś nie mieli okazji wyprawić swojego wesela. W 1174 odcinku "M jak miłość" córki Marka - Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft) - oraz Anna (Tamara Arciuch) biorą sprawy w swoje ręce. Namawiają Marka, by wreszcie urządzić żonie przyjęcie, o którym od tak dawna marzy.

Przeczytaj: M jak miłość. Morderca z lasu włamie się do mieszkania Budzyńskich! Zabije Anię?

Wesele Mostowiaków w siedlisku w Grabinie jest skromne, ale bardzo wzruszające. Specjalnie dla ukochanej Marek śpiewa nawet jej ulubioną piosenkę. A potem porywa ją do tańca. Wieczorem Marek wyznake Ewie, że ma jeszcze jedną niespodziankę. Najbliższą noc oboje spędzą w siedlisku, w pokoju dla nowożeńców.

Chwyta ukochaną na ręce, choć Ewa trochę protestuje, bo jej mąż skarży się na bóle pleców. - Co tam kręgosłup... Chciałaś romantyzmu, to proszę bardzo!

Patrz: M jak miłość. Marta ma kochanka! Z kim Budzyńska zdradza męża?

W pokoju dla nowożeńców ich oczom ukazuje się niesamowity widok. Świece, płatki róż na łóżku i podłodze, a na nocnym stoliku szampan i kieliszki. - Dla mnie każda noc z tobą, jest tak noc poślubna - zapewnia żonę Marek i zaczyna ją delikatnie całować.
- Rozumiem, że postarasz się wyjątkowo nie zasnąć po położeniu się do łóżka? - śmieje się Ewa.

Marek obiecuje żonie, że na długo zapamięta tę noc i to pełen miłosnych uniesień lato. Po chwili jednak czar pryska, a twarz Mostowiaka wykrzykwia grymas bólu. - Trochę mnie plecy mnie bolą. Ale dam radę...
- Może wolisz to przełożyć? - pyta z troską Ewa.
- Za żadne skarby - odpowiada Mostowiak i przystępuje do akcji.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: