SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek wyprawia wesele dla Ewy - zdjęcia

M jak miłość. Marek wyprawia wesele dla Ewy - zdjęcia

14.11.2015, godz. 03:00
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski, 39 l.) z "M jak miłość" i jego żona Ewa (Dominika Kluźniak, 35 l.) po tym, jak wzięli ślub w szpitalu, dopiero po roku bawią się na własnym weselu. Wszystko za sprawą rodziny! W 1174 odcinku "M jak miłość" wesele młodych Mostowiaków w Grabinie.

"M jak miłość" odcinek 1174 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Rutyna powoli wkradła się do domu Ewy i Marka z "M jak miłość". U Mostowiaków, choć są młodym małżeństwem, zaczęło dziać się coraz gorzej.

Patrz: M jak miłość. Ula przyłapie Natalkę z leśniczym Frankiem

Marek pochłonięty pracą nie ma czasu dla swojej ukochanej. W 1174 odcinku "M jak miłość" Ewa zaczyna mieć wątpliwości, czy chce resztę życia spędzić u boku mężczyzny, który jej nie zauważa.

Wtedy z odsieczą przychodzi im najbliższa rodzina. Dzieci pary wraz z Lucjanem (Witold Pyrkosz, 89 l.) i Anną (Tamara Arciuch, 40 l.) organizują im spóźnione wesele w siedlisku! Podczas przyjęcia młodzi odnawiają przysięgę, a Marek zaskakuje żonę, śpiewając jej ulubioną piosenkę.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka umrze podczas porodu

Scenarzyści postanowili w ten sposób wykorzystać talent wokalny aktora. Po przyjęciu - jak nakazuje tradycja - nowożeńcy spędzą noc poślubną. Teraz może być już tylko lepiej!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: