SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek na weselu śpiewa dla Ewy piosenkę

M jak miłość. Marek na weselu śpiewa dla Ewy piosenkę

16.11.2015, godz. 21:02
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Niespodzianka dla fanów ''M jak miłość''! Popisowy występ wokalny Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) powali wszystkich na kolana w 1174 odcinku ''M jak miłość''. Na weselu Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka, pan młody chwyci za mikrofon i zaśpiewa dla Ewy piosenkę "Scarborough Fair". To pomysł producentów serialu, którzy doszli do wniosku, że muszą wykorzystać na ekranie talent Kacpra Kuszewskiego.

"M jak miłość" odcinek 1174 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marek Mostowiak potrafi śpiewać? Wszyscy fani ''M jak miłość'' wkrótce się o tym przekonają. Już w 1174 odcinku ''M jak miłość'' odbędzie się spóźnione wesele Ewy i Marka.

Zobacz: M jak miłość. Ewa narzeka na brak seksu! Marek unika intymnych zbliżeń

-Nie dość, że się odbędzie, to jeszcze Marek na nim zaśpiewa! Oczywiście jest to konsekwencja tego, że scenarzystom wpadła w ręce moja płyta “Album Rodzinny" i szybko doszli do wniosku, że warto wykorzystać fakt, iż sprawdzam się jako wokalista - zdradził serialowy Marek w rozmowie z portalem swiatseriali.pl.

Jak Marek sprawdzi się  w roli piosenkarza? Choć aktor potrafi śpiewać, na ekranie ''M jak miłość'' Markowi pójdzie to trochę gorzej... Specjalnie dla Ewy zaśpiewa jej ulubioną piosenkę "Scarborough Fair", którą w oryginale wykonuje duet Simon & Garfunkel.

Przeczytaj: M jak miłość. Wesele u Mostowiaków. Ewa i Marek wezmą drugi ślub

-Wybrano dla mnie utwór, z którym rzeczywiście musiałem trochę powalczyć. Bo przecież nie jestem wokalistą, tylko śpiewającym aktorem i potrzebuję tekstu, który można zinterpretować. pomyślałem sobie, że Marek Mostowiak nie musi tak idealnie śpiewać, szczególnie gdy jest przejęty tym, że występuje przed swoją rodziną. Uzbroiłem więc go w cały arsenał stresu oraz nerwów i myślę, iż to doskonale tłumaczyło poziom wykonania - dodaje Kacper Kuszewski.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: