SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa narzeka na brak seksu! Marek nie chce się kochać z żoną

M jak miłość. Ewa narzeka na brak seksu! Marek nie chce się kochać z żoną

15.11.2015, godz. 10:24
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Małżeństwo Mostowiaków z "M jak miłość" bliskie rozpadu?! Marek (Kacper Kuszewski) coraz częściej zaniedbuje Ewę (Dominika Kluźniak), a od ich ślubu nie minął nawet rok. Żona Marka żali się, że nawet nie pamięta, kiedy ostatni raz uprawiali seks. Czyżby szykował się kryzys w małżeństwie Marka i Ewy? W 1174 odcinku ''M jak miłość'' Ula (Iga Krefft) pomaga ojcu nadrobić zaległości i organizuje spóźnione wesele niespodziankę. Po zabawie Marek porywa żonę do pokoju nowożeńców, gdzie spędzają namiętną noc poślubną. Ewa jest w siódmym niebie.

"M jak miłość" odcinek 1174 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Coś złego dzieje się w małżeństwie Ewy i Marka. Po ślubie ich związek stracił na znaczeniu. Teraz, w 1174 odcinku ''M jak miłość'' żona Mostowiaka żali się Uli, że nawet nie pamięta, kiedy ostatnio uprawiali seks...

Zobacz: M jak miłość. Natalka zerwie z Frankiem! Przez seks Uli i leśniczego

W 1174 odcinku ''M jak miłość'' Ewa szykuje dla męża romantyczne śniadanie, ale on zupełnie tego nie docenia. Przybiega do stołu i zjada w biegu twierdząc, że spieszy się do pracy. Po wszystkim rozżalona Ewa mówi córce Marka o swoich obawach.

- Z dziesięć razy obiecywał mi to zaległe wesele i za każdym razem spektakularna klapa. Chciałam go dziś wyciągnąć z domu, żeby pogadać właśnie o weselu. Ale nie, oczywiście jest zajęty, zabiegany. I ja już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz... - Ewa nie kończy, ale Ula wie, że chodzi o intymne chwile na osobności.

Przeczytaj: M jak miłość. Wesele u Mostowiaków. Ewa i Marek wezmą drugi ślub

Czy Marek zacznie się bardziej starać? Ewa potrzebuje jego ciepła i czułości. Córka będzie musiała mu w tym pomóc. Ula w zmowie z Natalką (Marcjanna Lelek), Lucjanem (Witold Pyrkosz) i Anną (Tamara Arciuch) przygotuje dla Ewy i Marka wesele niespodziankę w siedlisku w Grabinie.

Po wspólnej zabawie Mostowiakowie zaszyją się w pokoju dla nowożeńców. Marek zadba o to, by tym razem Ewa poczuła się dopieszczona.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: