SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zabójstwo w lesie! Ania ofiarą mordercy Sebka

M jak miłość. Zabójstwo w lesie! Ania ofiarą mordercy Sebka

10.11.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1173. Ania (Weronika Wachowska)
M jak miłość odc. 1173. Ania (Weronika Wachowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zabójstwo w "M jak miłość" na oczach Ani (Weronika Wachowska)! Córka Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskim staje się świadkiem krwawej zbrodni w lesie. W 1173 odcinku "M jak miłość" podczas wycieczki do Grabiny Ania zauważa bójkę dwóch bandytów i śmierć jednego z nich! Morderca Sebek (Rafał Sadowski) spostrzega dziewczynkę i zaczyna jej grozić, że jeśli komuś o tym powie, to zabije jej ojca.

"M jak miłość" odcinek 1173 - wtorek, 10.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Rodzinna wycieczka Andrzeja i Ani do Grabiny zamienia się w koszmar, który może mieć fatalne skutki dla całej rodziny Budzyńskich! Pech chce, że kiedy na leśnym parkingu Ania oddala się nieco od samochodu Marcina (Mikołaj Roznerski), który razem z nią i Andrzejem jedzie do siedliska Anny (Tamara Arciuch), na jej oczach dochodzi do krwawej zbrodni.

Przeczytaj: M jak miłość. Wesele Ewy i Marka i namiętna noc poślubna Mostowiaków

W 1173 odcinku "M jak miłość" przerażona Ania zauważa bójkę dóch bandytów w lesie. Nagle jeden z nich gołymi rękoma zabija swojego wspólnika. Dziewczyna jest tak sparaliżowana strachem, że nie jest w stanie zrobić nawet kroku.

Morderca podbiega do Ani i zaczyna grozić jej, że jeśli opowie komuś o tym, co widziała, skrzywdzi nie tylko ją, ale także jej tatę.

- Posłuchaj mnie uważnie… Jeśli powiesz komuś o tym, co tutaj widziałaś, twojemu ojcu stanie się coś złego! Coś bardzo, bardzo złego… Rozumiesz? Jedno twoje słowo i będzie po nim!

Ania ucieka w popłochu, słowem nie wspominając Andrzejowi o zbrodni, pewna, że morderca w każdej chwili może zaatakować jej tatę. - Kochanie, co ci jest? Źle się czujesz? Jesteś strasznie blada…
- Boli mnie brzuch i… jest mi niedobrze…
- Gofry… Wiedziałem, że to się tak skończy. I mam za swoje!

Zabójca jedzie za Anią, Budzyńskim i Marcinem aż do Grabiny. Robi zdjęcie tablic rejestracyjnych samochodu i jeszcze tego samego dnia zdobywa adres Chodakowskiego w Warszawie.

Patrz: M jak miłość. Natalka zerwie z Frankiem! Przez seks Uli i leśniczego

Podczas pobytu w Grabinie Andrzej od razu zauważa dziwne zachowanie córki. Ania nie chce jeść, płacze kiedy nikt na nią nie patrzy. Początkowo Budzyński sądzi, że to z tęsknoty za Martą (Dominika Ostałowska).

- Co się dzieje? Naprawdę boli cię brzuszek, czy może… Chodzi o coś innego? Proszę cię, porozmawiaj ze mną… Bardzo chciałbym ci pomóc, ale nie wiem, jak to zrobić… Kochanie, musisz mi powiedzieć, co się dzieje...

Jednak kiedy w telewizji zauważa informację o zwłokach znalezionych w lesie zaczyna domyślać się, że Ania może coś wiedzieć na ten temat. Co wydarzy się dalej? Czy morderca z lasu odnajdzie Anię i zaatakuje kolejny raz?

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: