SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tarnowski umiera. Tajne spotkanie Tomka z ojcem Joasi

M jak miłość. Tarnowski umiera. Tajne spotkanie Tomka z ojcem Joasi

08.11.2015, godz. 17:30
M jak miłość odc. 1172. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)
M jak miłość odc. 1172. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dla Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" wspomnienia o ojcu (Juliusz Krzysztof Warunek) zawsze były bardzo bolesne, bo w dzieciństwie wyrządził jej wielką krzywdę. Kiedy więc po kilkunastu latach Tarnowski niespodziewanie wkracza do życia córki, Joanna przeżywa wstrząs. W 1173 odcinku "M jak miłość" ojciec Joasi błaga Tomka (Andrzej Młynarczyk), by pomógł mu pogodzić się z córką. Jest bowiem ciężko chory i wkrótce umrze. Przed śmiercią chce pojednać się z Asią, wynagrodzić jej wszystkie cierpienia, których był sprawcą.

"M jak miłość" odcinek 1173 - wtorek, 10.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ojciec Joasi z "M jak miłość" umiera, ale przed śmiercią chce odzyskać jej miłość. To jednak może być trudne, bo Tarnowski ma sumieniu liczne grzechy. Przez niego dzieciństwo Joasi przypominało koszmar. Ojciec bił jej matkę Dorotę (Katarzyna Żak) i dręczył ją psychicznie. W końcu zdesperowana Dorota uciekła od brutalnego męża razem z Asią.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia przeżyje koszmar przez ojca. Ale Tomek jej nie zostawi!

Spotkanie Joanny z ojcem na cmentarzu dla oboja jest bardzo silnym przeżyciem. Asia nie chce słuchać żadnych wyjaśnień ojca, który po latach przypomniał sobie, że ma córkę. Tarnowski chce się z nią pożegnać, gdyż wkrótce czeka go poważna operacja.

Lekarze nie dają mu zbyt wielu szans na przeżycie. Ponieważ Joanna odnosi się do niego z wyraźną niechęcią, Tarnowski postanawia prosić o pomoc Tomka. W 1173 odcinku "M jak miłość" błaga Chodakowskiego, by wstawił się za nim u Asi. Wspomina o chorobie i operacji, której najpewniej nie przeżyje.

Patrz: M jak miłość. Magda i Olek będą rodzicami Szymka po śmierci Marcina

Tarnowski jest zdolny zrobić wiele, by odzyskać miłość córki. Spotkanie Tomka z ojcem Joasi odbywa się bez jej wiedzy. Ale to jest spowodowane tym, że Tomek nie chce przysparzać ukochanej dodatkowego stresu.

- Ojciec Joasi bardzo ją zranił, a jednocześnie jest dla niej bardzo ważny. W głębi serca chce mu wybaczyć, ale nie jest to łatwe. Mimo, że stara się być twarda, to jednak bardzo mocno pragnie tego,
żeby on wyzdrowiał, żeby mieć go przy sobie - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy dzięki Tomkowi Joasia i jej tata znajdą drogę do porozumienia? Czy Joanna zdoła mu wybaczyć, że tak bardzo skrzywdził ją i jej matkę?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: