SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowy dozorca w siedlisku Anny! Bokser Andrzejek zakocha się w Marzence

M jak miłość. Nowy dozorca w siedlisku Anny! Bokser Andrzejek zakocha się w Marzence

05.11.2015, godz. 08:49
M jak miłość odc. 1173. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1173. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Tomasz Oświeciński, najsłyniejszy trener personalny gwiazd, dostał rolę w "M jak miłość"! To właśnie on zajmie miejsce chorego psychicznie Rafała (Przemysław Bluszcz), dozorcy w siedlisku Anny (Tamara Arciuch), który po podpaleniu domu Mostowiaków trafił do psychiatryka. W 1173 odcinku "M jak miłość" potężny, umieśniony bokser pojawi się w pensjonacie w Grabinie i od pierwszego wejrzenia zakocha się w Marzence (Olga Szomańska).

"M jak miłość" odcinek 1173 - wtorek, 10.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Przy takim siłaczu Andrzejek żaden z gości pensjonatu Anny w Garbinie nie musi się niczego bać. Także Anna i Marzenka mogą się wreszcie poczuć bezpiecznie, bo w przeciwieństwie do Rafała, Andrzejek to mężczyzna, który nie skrzywdziłby nawet muchy.

Przeczytaj: M jak miłość. Wesele u Mostowiaków. Ewa i Marek wezmą drugi ślub

Kim jest Andrzejek z "M jak miłość" i jak dostanie pracę dozorcy w siedlisku? Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Anna potrzebuje pomocy silnego mężczyzny w swoim pensjonacie, takiej "złotej rączki", spryntnego i pracowitego majstra, która porąbie drzewo, naprawi drobne rzeczy i będzie strzegł bezpieczeństwa gości, Anny i Marzenki.

Idealnym kandydatem okaże się właśnie Andrzejek, bokser, z którym Marcin trenuje na ringu, dorabiający sobie jako ochroniarz w klubie. Po tym jak Andrzejek straci tę pracę, bo nie będzie chciał wpuścić nieletnich oraz pijanych i pod wpływem narkotyków, Chodakowski poleci go na stanowisko nowego dozorcy.

Patrz: M jak miłość. Zabójstwo w Grabinie. Ania świadkiem morderstwa w lesie

Anna zatrudni Andrzejka w swoim pensjonacie od razu kiedy bokser przyzna, że z zawodu jest stolarzem i bardzo chętnie przeprowadzi także remont szopy. W 1173 odcinku "M jak miłość" Andrzejek przyjedzie do Grabiny i wda się w kłótnię z Marzenką, która weźmie go za poprzedniego majstra, który zniknął bez słowa.

- Co pan się tak na mnie gapi jak sroka w gnat? Myśli pan, że ja się pana boję, bo jest pan wielki? Wielki jak topola, a głupi jak fasola - zacznie Marzenka.

Wybuchowy charakter Marzenki od razu sposoba się Andrzejkowi. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" pracownica z siedliska Anny rozkocha dozorcę w sobie od pierwszego wejrzenia.

Tomasz Oświeciński do obsady "M jak miłość" dołącza na dłużej.  Słynny trener personalny gwiazd, który zwykle gra epizody w filmach i serialach oraz trenuje aktorów do filmów (przygotował m. in. Olgę Bołądź do roli w "Służbach specjalnych" Patryka Vegi) zapewne podbije serca widzów "M jak miłość" i... Marzenki.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Pozdrawiam z planu serialu...wiecie jakiego 󾰀

Posted by Mikołaj Roznerski-oficjalny profil on 20 październik 2015
Źródło: MTL Maxfilm

Wczoraj na planie "M jak miłość" (Marzenka ze swoim Andrzejkiem). A dziś wieczorem ponownie w Krakowski Teatr VARIETE - Legalna fryzjerka...

Posted by Olga Szomańska (FB fan page) on 7 październik 2015
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: