SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maryla wróci do pracy w CBŚ i powie Tomkowi, że będzie ojcem?

M jak miłość. Maryla wróci do pracy w CBŚ i powie Tomkowi, że będzie ojcem?

10.10.2015, godz. 11:32
M jak miłość odc. 1161. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova)
M jak miłość odc. 1161. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova) foto:

Maryla (Izabela Kapiasova) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" znów razem w policji?! W 1173 odcinku ''M jak miłość'' policjant przypadkiem spotyka dawną partnerkę na ulicy i zaprasza ją na kawę. Po spotkaniu wstawia się za nią u przełożonych i dzięki temu Maryla wraca do pracy w Centralnym Biurze Śledczym. To może się źle skończyć, bo Maryla jest w nim szaleńczo zakochana! Poza tym policjantka sugeruje Tomkowi, że Agnieszka (Magdalena Walach) okłamuje go w sprawie ciąży...

"M jak miłość" odcinek 1173 - wtorek, 10.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Maryla z "M jak miłość" odeszła z pracy w CBŚ po atak na konwój policjantów. Tomek został ranny, a jego wspólniczka obwiniała się o wszystko. To przez nią Chodakowski mógł zginąć, bo jej narzeczony wyjawił gangsterom tajne informacje.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka umiera? Przed śmiercią przekazuje Marcinowi ostatnią wolę

Tomek bronił koleżanki, ale Maryla straciła posadę. W 1164 odcinku ''M jak miłość'' Tomek poznaje nowego wspólnika Kacpra Wrońskiego (Łukasz Stawowczyk), ale nie jest nim zachwycony. Młody i niedoświadczony policjant będzie mu tylko utrudniał pracę. Chodakowski zatęskni za Marylą.

W 1173 odcinku ''M jak miłość'' Tomek spotyka dawną partnerkę na ulicy i zaprasza ją na kawę. W czasie spotkania Maryla wyznaje, że nie układa się u niej najlepiej. Straciła narzeczonego i fajną pracę... Tomek postanowia to naprawić.

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Agnieszki zagrożona. Tomek dowie się, że to jego dziecko?

Chodakowski ponownie wstawia się za Marylą u przełożonych i odzyskuje dawną wspólniczkę. Agnieszka (Magdalena Walach) zgadza się na powrót Maryli nie wiedząc, że przyjmuje do pracy kolejną rywalkę. Jakiś czas temu Maryla wyznała Tomkowi miłość! Czy teraz, kiedy znów będą partnerami w pracy, policjant ulegnie przyjaciółce?

Po powrocie do pracy wdzięczna Maryla mówi Tomkowi, że w związu z Agnieszką i jej ciążą był bardzo naiwny. Słowa koleżanki sprawią, że Chodakowski zaczyna mieć wątpliwości czy to nie on jest ojcem dziecka Agnieszki.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: