SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin i Szymek pierwszy raz w Grabinie

M jak miłość. Marcin i Szymek pierwszy raz w Grabinie

10.11.2015, godz. 20:15
M jak miłość odcinek 1173. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1173. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pierwszy wyjazd Marcina (Mikołaj Roznerski) i Szymka (Staś Szczypiński) z "M jak miłość" do Grabiny przywołuje w pamięci Chodakowskiego wspomnienie chwil spędzących tutaj z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz), ich wspólnych planów wybudowania domu. W 1173 odcinku "M jak miłość" Marcin odwiedza z synem Mostowiaków. Podczas rozmowy z Barbarą (Teresa Lipowska) wyznaje jak bardzo tęskni za ukochaną i jak żałuje, że Szymek nigdy jej nie pozna.

"M jak miłość" odcinek 1173 - wtorek, 10.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Na krótko przed śmiercią Kasi, Marcin kupił dla niej od Jerzego Kolędy (Artur Barciś) działkę w Grabinie. W sąsiedztwie rodziny Mostowiaków chciał wybudować dom dla niej i ich syna.

Kasia marzyła o tym, by zamieszkać blisko Barbary i Lucjana (Witold Pyrkosz), który stali się jej prawdziwą rodziną. Kiedy Kasia zmarła po porodzie, Marcin chciał sprzedać tę ziemię, ale ostatecznie postanowił ją zatrzymać. By w przyszłości zrealizować marzenie zmarłej narzeczonej.

Przeczytaj: M jak miłość. Ania świadkiem morderstwa w lesie. Zabójca będzie śledził Anię

W 1173 odcinku "M jak miłość" Marcin razem z Szymkiem oraz Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) i Anią (Weronika Wachowska) jedzie do Grabiny w odwiedziny do Mostowiaków. Wszyscy chcą bowiem zobaczyć nowy dom po remoncie. Ale Marcin ma jeszcze jeden cel - chce pokazać Szymkowi miejsce, w którym razem z Kasią planowali wybudować ich wspólny dom.

Szczera rozmowa z Barbarą staje się dla Marcina bodźcem do przywołania wspomnień o Kasi. Także tych bolesnych związanych z jej śmiercią. Chodakowski wyznaje, że mimo upływu czasu wciąż tak samo kocha Kasię i nie może o niej zapomnieć. Czasami łapie się na tym, że myśli o Kasi jakby ona wciąż żyła.

- Czasem mam takie wrażenie, że Kasia tylko gdzieś wyjechała i niedługo do nas wróci. Do mnie, do Szymka… Jego w tym wszystkim najbardziej mi żal. Nawet nie będzie swojej mamy pamiętał... Choć może tak jest lepiej? Będzie mniej bolało… - mówi Marcin, a w jego głosie słuchać ból, którego nikt nie jest w stanie ukoić.

Patrz: M jak miłość. Magda w szpitalu przed ślubem.Serce Magdy nie wytrzyma

Barbara próbuje dodać Marcinowi otuchy. Chwali go, że tak świetnie sobie radzi jako samotny ojciec. - Wiesz Marcinku, ja często rozmawiałam z Kasią o tobie. Bardzo cię kochała, bardzo. Ale miała trochę obaw. Gdyby cię teraz zobaczyć… byłaby z ciebie dumna. Tylko czas leczy rany… Tylko czas - pociesza go Mostowiakowa. 

Marcin zabiera Szymka na spacer na działkę, którą kupił dla niego i dla Kasi. - Zobacz młody, tu mieliśmy mieszkać. Teraz to wszystko jest twoje. Jak wybudujesz tu dom, to mam nadzieję, że będziesz bardziej szczęśliwy niż twój ojciec. Czy Marcin będzie znów szczęśliwy? I otworzy się na kolejną miłość?

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: