SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bokser Andrzejek nowym przyjacielem Marcina Chodakowskiego

M jak miłość. Bokser Andrzejek nowym przyjacielem Marcina Chodakowskiego

08.11.2015, godz. 17:29
M jak miłość odc. 1171. Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1171. Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) znalazł bratnią duszę! W 1173 odcinku ''M jak miłość'' samotny ojciec Szymka (Staś Szczypiński) zaprzyjaźni się z groźnym Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) poznanym na treningu. Chodakowski pomoże Andrzejkowi znaleźć pracę. Dzięki niemu siłacz zajmie stanowisko dozorcy w siedlisku Anny (Tamara Arciuch). Andrzejek z ''M jak miłość'' będzie posłuszny i nieraz wyświadczy rodzinie Marcina przysługę.

"M jak miłość" odcinek 1173 - wtorek, 10.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Marcin znajdzie nowego przyjaciela. Z Andrzejkiem spotka się na ringu w 1171 odcinku ''M jak miłość'', a niedługo później sportowcy odnajdą wspólny język.

Zobacz: M jak miłość. Zabójstwo w Grabinie. Ania świadkiem morderstwa w lesie

W 1173 odcinku ''M jak miłość'' Andrzejek wierzy się Chodakowskiemu ze swoich problemów. Okazuje się, że siłacz ma kłopoty ze znalezieniem pracy. Marcin postanawia mu pomóc.

W 1173 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowski proponuje Andrzejka na nowe stanowisko dozorcy w siedlisku Anny. Gruszyńska będzie zachwycona!

Przeczytaj: M jak miłość. Bokser Andrzejek nowym dozorcą w siedlisku Anny! Marzenka rozkocha go w sobie

Andrzejek nie jest mały, ale jest bardzo uroczy. Nie ma może twarzy zbyt przyjaznego faceta, ale w nim siedzi po prostu jeden wielki dobry duch. Marcin jak to Marcin zna różnych ludzi, potrafi się odnaleźć w różnych sytuacjach. I jedną z takich osób, którą poznaje na swoim treningu jest właśnie Andrzejek. Sympatyczna postać. Marcin od razu przybił z nim grabę podczas spotkania na sparingu - zdradził Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Już niedługo w ''M jak miłość'' Andrzejek odnajdzie się w Grabinie. Będzie miał tam dużo pracy, ale czekają go też sercowe uniesienia. Siłacz zakocha się w Marzence (Olga Szomańska)!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: