SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ojciec Joasi śledzi ją i Wojtusia

M jak miłość. Ojciec Joasi śledzi ją i Wojtusia

02.11.2015, godz. 19:15
M jak miłość odc. 1173. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1173. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ma powody do niepokoju. W 1172 odcinku ''M jak miłość'', gdy spaceruje z Wojtusiem (Feliks Matecki), ktoś ją śledzi. Jakiś czas później okazuje się, że to jej ojciec. Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) chce odbudować relacje z córką i pogodzić się z nią przed śmiercią. Asia nie zamierza go jednak słuchać i najchętniej zapomniałaby o jego istnieniu. Dlaczego? To prawdziwy tyran, który zniszczył jej dzieciństwo!

"M jak miłość" odcinek 1172 - poniedziałek, 9.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Powrót ojca Joasi z "M jak miłość" po latach nieobecności jest dla niej wstrząsem! W 1172 odcinku "M jak miłość" przy grobie swojej matki Doroty (Katarzyna Żak), Asia spotyka ojca, którego od dawna nie widziała.

Patrz: M jak miłość. Magda w szpitalu przed ślubem.Serce Magdy nie wytrzyma

Tarnowski śledzi Joannę i Wojtusia na spacerze. Częstuje nawet chłopca czekoladkami. Po powrocie z parku Wojtuś opowiada ojcu o tajemniczym mężczyźnie. Jakiś czas później ten sam człowiek zjawia się pod domem Chodakowskiego. Następnego dnia w 1172 odcinku ''M jak miłość'' ten sam facet podchodzi do Joanny na cmentarzu. Okazuje się, że to jej ojciec tyran.

Przeczytaj: M jak miłość. Tarnowski to bydlak! Ojciec Joasi bił jej matkę

Partnerka Tomka jest zaniepokojona. Ojciec budzi w niej lęk, bo przywołuje koszmarne wspomnienia z dzieciństwa. Okazuje się, że ojciec Joasi jest ciężko chory i wkrótce umrze. Tarnowska nie chce jednak rozmawiać z ojcem, który przez lata katował ją i jej matkę. W 1173 odcinku ''M jak miłość'' mężczyzna zwróci się do Tomka. Chodakowski przekona ukochaną, by wybaczyła tacie?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: