SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek przez jej chorobę i przeszczep nie adoptują dziecka

M jak miłość. Magda i Olek przez jej chorobę i przeszczep nie adoptują dziecka

09.11.2015, godz. 19:00
M jak miłość odc. 1172. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1172. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" zostaną rodzicami? Po przeszczepie serca Madzia nie może zajść w ciążę, ale zakochani decydują się na adopcję. Jeszcze przed ślubem składają niezbędne dokumenty w ośrodku adopcyjnym jednak czeka ich bolesne rozczarowanie. W 1172 odcinku "M jak miłość" Madzia i Olek dowiadują się, że nie mogą adoptować dziecka, bo nie są 5 lat po ślubie. Poza tym poważną przeszkodą jest też choroba serca Magdy...

"M jak miłość" odcinek 1172 - poniedziałek, 9.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marzenia Magdy i Olka o założeniu rodziny rozpadają się jak domek z kart w konfrontacji z bezdusznymi przepisami. Przyszli małżonkowie idealnie nadają się na rodziców, oboje uwielbiają dzieci, stanawią zgodną i kochającą się parę, mają pracę, dzięki której są w stanie zapewnić swojemu dziecku godne warunki życia.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda trafi do szpitala przed ślubem z Olkiem. Serce Magdy nie wytrzyma

W 1172 odcinku "M jak miłość" ośrodek adopcyjny, w którym zakochani składają niezbędne do adopcji dziecka dokumenty sprowadza ich jednak na ziemię, brutalnie niszcząc ich plany założenia rodziny. Magda i Olek nie są małżeństwem z 5-letni stażem, a to niestety wymóg, bez którego nie mogą być rodzicami zastępczymi.

Jakby tego było mało Magda wciąż żyje na kredyt. Nie wiadomo jak długo jej przeszczepione serce będzie bić. Madzia liczy się z wyrokiem śmierci. W ośrodku adopcyjnym zarówno ona, jak i Olek muszą przedstawić zaświadczenie o stanie zdrowia, przebytych chorobach. Operacja przeszczepu serca figuruje na pierwszym miejscu w dokumentacji medycznej Magdy.

Patrz: M jak miłość. Wesele Ewy i Marka zażegna kryzys w związku Mostowiaków!

Ośrodek adopcyjny nie ukrywa, że właśnie przez chorobę Madzi narzeczeni nie mają najmniejszych szans na adopcję. Nikt nie powierzy dziecka kobiecie, która być może stoi nad grobem. Bo przecież nie wiadomo jak długo Magda będzie żyła.

Cała ta sytuacja dramatycznie odbija się na zdrowiu Magdy. Silny stres i smutek spowodowany faktem, że być może nigdy nie zostanie matką doprowadzają do pogorszenia się stanu Madzi, która pewnego dnia traci przytomność i trafia do szpitala.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
Znajdź nas: