SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek dostają błogosławieństwo matki Olka

M jak miłość. Magda i Olek dostają błogosławieństwo matki Olka

09.11.2015, godz. 20:20
M jak miłość odcinek 1172. Magda (Anna Mucha), Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość odcinek 1172. Magda (Anna Mucha), Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" i adopcja dziecka stają pod znakiem zapytania kiedy wychodzi na jaw prawda o chorobie serca Magdy! W 1172 odcinku "M jak miłość" Aleksandra dowiaduje się, że jej przyszła synowa nie jest w ciąży i nigdy nie będzie matką, bo jest po przeszczepie serca. Matka Olka z trudem panuje nad emocjami. Przez moment wydaje się nawet, że Aleksandra nie zgodzi się na ślub syna. Ale Chodakowska udziela swojego błogosławieństwa Magdzie i Olkowi.

"M jak miłość" odcinek 1172 -poniedziałek, 9.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Na pierwszy rzut oka Aleksandra Chodakowska wydaje sie teściową z piekła rodom! Uwielbia się wtrąca w sprawy swoich synów - starszego Marcina (Mikołaj Roznerski) i młodszego Olka, ale robi to tylko z troski o dzieci. Jak każda matka chce, by jej synowi byli szczęśliwi.

Zobacz: M jak miłość. Magda umiera! Czy Olek uratuje Magdę przed śmiercią?

Wiadomość o szybkim ślubie Magdy i Olka rozpaliła ciekawość Aleksandry, która utwierdziła się tylko w swoich podejrzeniach, że jej przyszła synowa jest w ciąży. W 1172 odcinku "M jak miłość" Magda wyprowadza jednak teściową z błędu.

Wyznaje Aleksandrze, że nigdy nie spodziewa się dziecka i nigdy nie zajdzie w ciążę, bo jej serce mogłoby tego nie wytrzymać. Matka Olka jest w szoku na wieść, że Madzia jest ciężko chora i miała przeszczep serca. O mało nie mdleje z wrażenia. A kiedy Magda wspomina jej jeszcze o adopcji dziecka Aleksandra z trudem nad sobą panuje.

Kilka godzin później matka Olka na spokojnie wszystko analizuje i dochodzi do wniosku, że nie może się odwrócić od syna i synowej, a tym bardziej sprzeciwiać się ich decyzji o ślubie. Choroba Magdy przecież nie jest przeszkodą, by założyli rodzinę i zostali rodzicami adoptowanego dziecka.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Olek sfałszują dokumenty, by adoptować dziecko

Podczas swojej kolejnej wizyty Aleksandra szczerze przeprasza Madzię i wręcza jej prezent na zgodę.
- Bardzo cię przepraszam za moje poranne zachowanie, za niestosowne zdziwienie. Mam nadzieję, że się nie obraziłaś? - mówi z głębi serca.

Na twarzy Magdy pojawia się nieśmiały uśmiech. - Chcę, żebyś wiedziała, że cała jestem na tak. Trochę się martwię oczywiście, niepokoję, ale jesteście dorośli, rozumiem, że wiecie co robicie. Jeśli mogę tylko w czymś pomóc, weprzeć was, to bardzo proszę. Naturalnie, jeśli tylko mi pozwolicie - zapewnia zakochanych matka Olka.

A Chodakowski od razu czule przytula Aleksandrę. Na takie słowa z jej ust cały czas bowiem czekał. - Mamo, fajnie, że wpadłaś - dodaje tuląc się do niej.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: