SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga i Piotrek kupują "Bistro za rogiem" od Pawła

M jak miłość. Kinga i Piotrek kupują "Bistro za rogiem" od Pawła

09.11.2015, godz. 20:45
M jak miłość odc. 1172. Kinga (Katarzyna Cichopek), Janek (Jacek Lenartowicz)
M jak miłość odc. 1172. Kinga (Katarzyna Cichopek), Janek (Jacek Lenartowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" pozbywa się interesu w Polsce, bo planuje razem z Alą (Olga Frycz) przeprowadzkę do Anglii gdzie czeka na nich nowa praca w Londynie! Co będzie z ''Bistro za rogiem''? Kinga (Katarzyna Cichopek) wykupi od szwagra udziały i postawi ten biznes na nogi. W 1172 odcinku ''M jak miłość'' Zduńska planuje zostać wspólniczką Janka (Jacek Lenartowicz). Paweł się zgodzi?

"M jak miłość" odcinek 1172 - poniedziałek, 9.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1172 odcinku ''M jak miłość'' Kinga zjawia się w bistro i pomaga zaganianemu Jankowi w pracy. Zduńska odnajduje się za barem. Utarg od dawna nie był tak wysoki!

Zobacz: M jak miłość. Ala i Paweł przed wyjazdem do Anglii wynajmują mieszkanie i sprzedają bistro

Janek będzie pod wrażeniem. Chwilę później w lokalu zjawi się Paweł i porozmawia z siostrą brata. Zduńska dowie się, że Paweł i Ala pozbywają się wszystkiego, co trzyma ich w Warszawie... łącznie z bistro.

-Praca w Anglii czeka. Jutro przychodzą ludzie oglądać mieszkanie. Tylko Janek się wkurzy. Obiecałem mu, że znajdę kogoś na swoje miejsce przed wyjazdem.
-Chcecie kogoś zatrudnić?
-Najchętniej bym sprzedał moje udziały. Ale to musi być ktoś zaufany. Nie znajdziemy nikogo, kto chciałby kupić udziały w zadłużonej knajpie - tłumaczy Paweł.

Kinga wpada na pomysł i prosi Pawła, żeby pojechał z nią na Deszczową. W domu Zduńska przeprowadza poważną rozmowę z mężem i wspólnie z nim podejmuje decyzję o wykupieniu udziałów od Pawła.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga nową właścicielką bistro Pawła Zduńskiego

Mąż Ali jest w szoku. Nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Zduński nie odpowie Kindze od razu, bo będzie chciał to omówić z Jankiem. On jednak nie powinien mieć nic przeciwko. Widział przecież, że Zduńska robi furorę za barem!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: