SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala i Paweł wyjeżdżają! Zduńscy pozbywają się mieszkania i bistro

M jak miłość. Ala i Paweł wyjeżdżają! Zduńscy pozbywają się mieszkania i bistro

09.11.2015, godz. 20:36
M jak miłość odc. 1172. Kinga (Katarzyna Cichopek), Janek (Jacek Lenartowicz)
M jak miłość odc. 1172. Kinga (Katarzyna Cichopek), Janek (Jacek Lenartowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czas na wielkie zmiany u Zduńskich z "M jak miłość"!  Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) szykują się do wyjazdu z Polski. W 1172 odcinku "M jak miłość"szukają lokatorów do swojego mieszkania i sprzedają udziały w ''Bistro za rogiem''. Interes zostaje w rodzinie - to Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie współwłaścicielką bistro. Ale Zduński wcale nie chce nowego życia. Inaczej jest z Alą... Ona wręcz nie może doczekać się przeprowadzki do Anglii.

"M jak miłość" odcinek 1172 - poniedziałek, 9.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1172 odcinku ''M jak miłość'' Ala i Paweł przygotowują się już do przeprowadzki za granicę. Zduńscy znaleźli sobie pracę w Londynie...

Zobacz: M jak miłość. Magda w szpitalu przed ślubem.Serce Magdy nie wytrzyma

W pierwszej kolejności znajdą chętnego na wynajem mieszkania. Ala o wszystko zadba. W końcu to jej spieszy się do wyjazdu. Paweł gdyby mógł, to najchętniej zostałby w Polsce. Jednak problemy finansowe Zduńskich wydają się nie do przeskoczenia, tym bardziej, że ''Bistro za rogiem przynosi same straty''.

W 1172 odcinku ''M jak miłość'' Ala umawia się z przyszłymi lokatorami na oglądanie mieszkania. Paweł jest załamany. Wie, że ciężko będzie mu się rozstać z dotychczasowym życiem.
-Spędziłem tu kawał życia. Z tobą dwa lata.
-Paweł, jeszcze tyle pięknych lat przed nami - ukochana pociesza Zduńskiego.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga nową właścicielką bistro Pawła Zduńskiego

W tym samym odcinku ''M jak miłość'' Paweł w szczerej rozmowie z Kingą wyzna, że szuka kogoś, kto odkupi od niego udziały w ''Bistro za rogiem''. Zduńska postanawia podjąć wyzwanie i po konsultacji z mężem decyduje się wziąć sprawy lokalu w swoje ręce.

Paweł i Ala zostaną z niczym. Bez mieszkania i bistro... Zduński boi się o swoją przyszłość - Palimy za sobą wszystkie mosty - wyzna w rozmowie z Alą.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: