SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia przeżyje koszmar przez ojca tyrana. Tomek będzie ją wspierać

M jak miłość. Joasia przeżyje koszmar przez ojca tyrana. Tomek będzie ją wspierać

01.11.2015, godz. 20:05
M jak miłość odc. 1173. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1173. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Powrót ojca Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" po latach nieobecności jest dla niej wstrząsem! W 1172 odcinku "M jak miłość" przy grobie swojej matki Doroty (Katarzyna Żak), Asia spotyka ojca, którego od dawna nie widziała. Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) budzi w niej lęk, bo przywołuje koszmarne wspomnienia z dzieciństwa. Okazuje się, że ojciec Joasi jest ciężko chory i wkrótce umrze. W ostatnich dniach swojego życia chce się pogodzić z córką. I dlatego w 1173 odcinku "M jak miłość" prosi o pomoc Tomka (Andrzej Młynarczyk).

"M jak miłość" odcinek 1172 - poniedziałek, 9.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2


Tarnowski zniknął z życia Joasi i Doroty wiele lat temu. Żona uciekła od niego, bo ją bił. Pewnego dnia skatował ją aż do nieprzytomności. I właśnie wtedy Dorota postanawiła odejść i rozpocząć nowe życie z dala od męża tyrana.

W 1172 odcinku "M jak miłość" Asia spotyka ojca na cmentarzu przy grobie mamy. Tarnowski chce się pożegnać z córką, gdyż wkrótce czeka go poważna operacja. Jest śmiertelnie chory i lekarze nie dają mu żadnych nadziei. Josia nie chce go jednak słuchać. Ucieka w popłochu.

Przeczytaj: M jak miłość. Tarnowski to bydlak! Ojciec Joasi bił jej matkę

- Z ojcem Joasi jest kłopot, bo pojawia się znikąd i śledzi Joasię. Na początku Tomek bagatalizuje te obawy Joasi, ale w pewnym momencie zaczyna się orientować, że coś jest nie tak - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Andrzej Młynarczyk.

Pierwsze spotkanie Joanny z ojcem jest dla niej wstrząsem. - Pojawia się mnóstwo emocji. Z jednej strony czuje do niego nienawiść. Jest na niego wściekła za to, że zostawił ją i jej matkę. Za to, że był jaki był. Z drugiej strony cieszy się, że go widzi, bo nie wiedziała, że go w ogóle kiedykolwiek zobaczy. Jest to jednek ojciec... - przyznała Barbara Kurdej-Szatan.

Patrz: M jak miłość. Magda w szpitalu przed ślubem.Serce Magdy nie wytrzyma

Tarnowski jest zdolny zrobić wiele, by odzyskać miłość córki. Dlatego w 1173 odcinku "M jak miłość" prosi o pomoc Tomka Chodakowskiego. Spotkanie Tomka z ojcem Joasi odbywa się bez jej wiedzy. Ale to jest spowodowane tym, że Tomek nie chce przysparzać ukochanej dodatkowego stresu.

Joasia nie jest zła na Tomka, za to, że za jej plecami spotkał się z Tarnowskim. To nie jest przecież jego wina. Ale jest skołowana tą całą sytuacją, nie wie co robić. Ojciec Joasi pojawia się w jej życiu w bardzo trudnym momencie. Joanna wciąż bowiem jest pogrążona  w żałobie po śmierci matki i przez ciążę Agnieszki martwi się o przyszłość związku z Tomkiem.

- Tarnowski bardzo ją zranił, a jednocześnie jest dla niej bardzo ważny. W głębi serca chce mu wybaczyć, ale nie jest to łatwe. Mimo, że stara się być twarda, to jednak bardzo mocno pragnie tego,  żeby on wyzdrowiał, żeby mieć go przy sobie - dodała Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość".

W tych trudnych chwilach Asia może liczyć na wsparcie ukochanego. Tomek okazuje jej mnóstwo czułości i ciepła.

- Najlepszym sposobem okazywania miłości to po prostu być przy tej osobie w najtrudniejszych
chwilach. To jest największym wsparciem Tomka. I ta troska. Bycie przy Joasi jest ważniejsze niż tysiące innych słów, niż wszelkie zapewnienia - wyznał Młynarczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Kaja Kraska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: