SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek nie mają szans na adopcję dziecka

M jak miłość. Magda i Olek nie mają szans na adopcję dziecka

28.10.2015, godz. 19:15
M jak miłość odc. 1172. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1172. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nie wszystko pójdzie po ich myśli. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) planują ślub i adopcję, ale to nie będzie takie proste. W 1171 odcinku ''M jak miłość'' okazuje się, że zakochani mogą nie spełniać wymogów rodziny zastępczej. Chodakowski i Marszałkówna nie będą mogli adoptować dziecka przez chore serce Madzi. W ''M jak miłość'' to będzie prawdziwy dramat dla przyszłej panny młodej!

"M jak miłość" odcinek 1171 - wtorek, 3.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Olek i Magda traktują się bardzo poważnie. W 1171 odcinku ''M jak miłość'' zakochani wyznaczają datę ślubu na lipiec i zaczynają poważnie rozmawiać o adopcji.

Zobacz: M jak miłość. Magda bliska śmierci! Nowe serce Magdy nie wytrzyma

Marszałkówna załamała się, gdy poznała Aleksandrę. Już na pierwszy rzut oka było widać, że jej przyszła teściowa marzy o wnukach. Wtedy Magda zrozumiała, że jest egoistką, bo godzi się na ślub z młodszym mężczyzną wiedząc, że nigdy nie spełni jego marzeń o rodzinie.

Olek pocieszył ukochaną i zapewnił, że mogą adoptować dziecko. Chodakowski jako młody lekarz wie dobrze, że Magda po przeszczepie serca nie może zajść w ciążę, bo jej organizm tego nie wytrzyma.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda przyzna się matce Olka, że nie jest w ciąży!

W 1171 odcinku ''M jak miłość'' zaraz po wyznaczeniu daty ślubu, Magda zaczyna rozmawiać z ukochanym o dziecku. Marszałkówna planuje złożyć papiery adopcyjne, ale Olek studzi jej zapał. Młody lekarz tłumaczy partnerce, że przez jej chorobę mogą nie dostać zgody na adopcję. Mimo to Magda postanawia zaryzykować...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: