SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Awantura u Mostowiaków. Wyda się, że Barbara sprzedała Natalkę i jej córkę Hanię

M jak miłość. Awantura u Mostowiaków. Wyda się, że Barbara sprzedała Natalkę i jej córkę Hanię

14.10.2015, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1079. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1079. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" kłóci się pieniądze! A wszystkiemu winna Barbara (Teresa Lipowska), która wzięła 30 tysięcy od matki Darka Maja (Marcel Sabat), byłego chłopaka Natalki (Marcjanna Lelek). Dała się przekupić Katarzynie (Grażyna Strachota), która w ten sposób chciała się pozbyć Natalii i jej dziecka z życia swojego syna. W 1171 odcinku "M jak miłość" cała rodzina, z Natalką i Markiem (Kacper Kuszewski) na czele, dowiaduje się, że Barbara sprzedała swoją wnuczkę i prawnuczkę... U Mostowiaków wybucha ostra kłótnia, która na zawsze może poróżnić członków rodziny.

"M jak miłość" odcinek 1171 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Pieniądze, które Barbara Mostowiak przyjęła od matki Darka w zamian za to, by Natalka nie próbowała ścigać jej syna o alimenty stają się powodem poważnego rodzinnego konfliktu u Mostowiaków.

Przeczytaj: M jak miłość. Powrót Darka. Były chłopak Natalki chcą ją odzyskać i być ojcem Hani

Jako pierwszy wstydliwą tajemnicę Barbary poznaje Lucjan (Witold Pyrkosz), który w 1165 odcinku "M jak miłość" zaczyna podejrzewać, że jego żona coś kręci. Mostowiakowia proponuje, że sfinansuje studia Natalki za pieniądze ze sprzedaży działki.

Tyle tylko, że przecież nigdy nie mieli żadnej działki do sprzedania. Lucjan żąda od Barbary wyjaśnień. Przyparta do muru kobieta wyznaje, że wzięła 30 tys. od matki Darka. Mostowiak nie kryje swojej wściekłości na żonę.

A ponieważ u Mostowiaków nic się nigdy nie ukryje i prawda wcześniej czy później wychodzi na jaw to w 1171 odcinku "M jak miłość" Marek, Natalka i reszta rodziny dowiadują się, że Barbara dała się przekupić Katarzynie Maj. Co oznacza, że po prostu sprzedała Natalkę i jej dziecko. Matka Darka wspomina o tym Markowi.

Patrz: M jak miłość. Tragiczny wypadek Darka. Ojciec Hani umrze?

Ta wiadomość jest szokiem szczególnie dla Natalii, która nie chciała przyjąć pieniędzy od niedoszłej teściowej, bo ma swój honor. Nie może uwierzyć, że Katarzyna Maj śmiała zapłacić babci tak dużą sumę za jej zniknięcie. Natalia czuje się zawiedziona postawą Barbary...

-
Babciu wiem, że wzięłaś pieniądze od matki Darka. I szkoda, że mi o tym nie powiedziałaś, albo przynajmniej nie zapytałaś mnie co ja o tym myślę - mówi rozżalona Natalia.

Także Marek wybucha gniewem kiedy poznaje prawdę o tajnym układzie swojej matki z matką Darka. Z trudem panuje nad emocjami i powstrzymuje się, by nie urządzić Barbarze awantury.

Po powrocie do domu w Grabinie młody Mostowiak wścieka się na matkę. - Przecież to obraża nas wszystkich - Natalię, ciebie, mnie. Całą rodzinę! - zarzuca Barbarze.

Ostatecznie Mostowiak załatwia tę sprawę inaczej - oddaje Katarzynie Maj całą sumą i żąda, by Darek nigdy więcej nie pojawił się w życiu Natalki i Hani.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: