SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek nie zostawi Joasi dla ciężarnej Agnieszki

M jak miłość. Tomek nie zostawi Joasi dla ciężarnej Agnieszki

02.11.2015, godz. 20:12
M jak miłość odcinek 1170. Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1170. Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" rzuci Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) dla Agnieszki (Magdalena Walach)? Nic podobnego! W 1170 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowski zapewnia Joannę, że tylko ją kocha. Policjant wie, że Olszewska jest w ciąży, ale nie wie, że to właśnie on jest ojcem. Czy jego uczucie do Asi osłabnie gdy pozna prawdę? Co będzie z Joasią i Tomkiem w nowych odcinkach ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1170 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak Joanna dowiadziała się, że Agnieszka jest w ciąży cały czas boi się o przyszłość swojego związku z Tomkiem. Przypadkiem spotykała rywalkę na ulicy i zauważa jej ciążowy brzuszek. Zaraz po niespodziewanej konfrontacji Asia postanawia poznać prawdę.

Zobacz: M jak miłość. Magda bliska śmierci! Nowe serce Magdy nie wytrzyma

Najpierw Asia pyta Tomka wprost, czy to on jest ojcem dziecka prokuratorki. Chodakowski stanowczo zaprzecza, bo wierzy w intrygę Agnieszki, która uparcie twierdzi, że ojcem dziecka jest Robert (Marek Szkoda).

Następnie ukochana Chodakowskiego odwiedza Marcina (Mikołaj Roznerski). Mężczyzna nie mówi jej prawdy, żeby nie rujnować jej związku z Tomkiem. Marcin skutecznie wykręca się od odpowiedzi, ale Joanna się nie poddaje.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

W 1170 odcinku ''M jak miłość'' Asia postanawia odwiedzić Olszewską. Oddycha z ulgą, gdy drzwi otwiera jej właśnie Robert. W tej chwili także Joanna zaczyna wierzyć w jego ojcostwo.

Wieczorem Joasia wyciąga ukochanego na spacer. I przyzna się mu, że była u Agnieszki, by upewnić się, że dziecko, które nosi Olszewska nie jest jego. Nie wierzyła bowiem słowom Tomka i teraz bardzo tego żałuje.

Policjant przytula ukochaną i zapewnia, że nie powinna się przejmować. Tomek kocha tylko Asię i tylko ona się dla niego liczy. - Kochanie posłuchaj mnie... Cokolwiek wcześniej wydarzyło się między mną a Agnieszką, to już nie ma żadnego znaczenia. Teraz jesteśmy tylko ty i ja. Nic tego nie zmieni - przyznaje zakochany Tomek.

Czy to się zmieni, kiedy Chodakowski dowie się, że to właśnie on jest ojcem dziecka Agnieszki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: