SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka wypłakuje się Frankowi. Rozpacza przez matkę Darka

M jak miłość. Natalka wypłakuje się Frankowi. Rozpacza przez matkę Darka

02.11.2015, godz. 18:29
M jak miłość odc. 1171. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1171. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" na nikim nie może polegać tak, jak na Franku Zarzyckim (Piotr Nerlewski). W 1170 odcinku ''M jak miłość'' młoda mama Hani (Maja Marczak) rozpacza przez Darka (Marcel Sabat) i jego matkę. Katarzyna (Grażyna Strachota) wcisnęła Barbarze (Teresa Lipowska) pieniądze, by pozbyć się ciężarnej Mostowiaczki z życia swojego syna. Franek uspokaja i pociesza Natalkę. To przyjaźń... A może już coś więcej? Czy Natalka i Franek będą w końcu razem?

"M jak miłość" odcinek 1170 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 117o odcinku ''M jak miłość'' Natalka dowiaduje się o wypadku Darka i pojawia się w szpitalu. Na miejscu jest także matka chłopaka, która mówi Mostowiakom prawdę o pieniądzach, które przyjęła od niej Barbara.

Zobacz: M jak miłość. Tragiczny wypadek Darka. Ojciec Hani umrze?

Natalka jest załamana. Po wyjściu ze szpitala i powrocie do domu szybko znajduje pocieszenie w ramionach Franka Zarzyckiego, który na jej wezwanie przyjeżdża do domu Jerzego Kolędy (Artur Barciś) w Lipnicy.

- Powiedz mi… Jestem aż tak okropna, że trzeba mi płacić… żeby się mnie pozbyć? - pyta załamana przyjaciółka młodego leśniczego.

- Wcale nie - odpowiada Franek i czule obejmuje zrozpaczoną Natalię. - Nie chcę oceniać matki Darka. Pewnie nie byłbym obiektywny. Kocha swojego syna. W głupi, toksyczny sposób. Niektóre matki tak mają. Darek mógł nawet nie wiedzieć co ona zrobiła - dodaje po chwili.

Przeczytaj: M jak miłość. Leśniczy Franek porzucony przez narzeczoną przed ołtarzem

Franek pociesza Natalkę zapewnieniem, że jest naprawdę wyjątkową dziewczyną. Wyjaśnia, że nie broni Darka, tylko mu współczuje. - Ty masz całe życie przed sobą. Masz Hanię, którą kochasz. A on nie potrafi się postawić własnej matce. Ty nie straciłaś wszystkiego, a on tak...

Następnego dnia opowiada jej o swojej bolesnej przeszłości. Po wspólnie spędzonym popołudniu i szczerej rozmowie, Natalka i Franek będą sobie coraz bliżsi. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" zdecydują się stworzyć związek?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: