SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek poznaje szokującą prawdę! Matka Darka pogrąża Barbarę

M jak miłość. Marek poznaje szokującą prawdę! Matka Darka pogrąża Barbarę

30.10.2015, godz. 08:37
M jak miłość odc. 1170. Darek Maj (Marcel Sabat), Katarzyna (Grażyna Strachota), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1170. Darek Maj (Marcel Sabat), Katarzyna (Grażyna Strachota), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Matka Darka (Marcel Sabat) z "M jak miłość" demaskuje kłamstwo Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska), która oszukała całą rodzinę i dała się jej przekupić. W 1170 odcinku ''M jak miłość'' Katarzyna Maj (Grażyna Stachota) zdradza Markowi (Kacper Kuszewski), że Barbara przyjęła od niej aż 30 tysięcy złotych! Mostowiak nie może w to uwierzyć. Wściekły i zszokowany wraca do Lipnicy gdzie opowiada o wszystkim Ewie (Dominika Kluźniak).

"M jak miłość" odcinek 1170 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Katarzyna Maj chciała, aby Natalka na zawsze zapomniała o biologicznym ojcu swojego dziecka i zaproponowała jej pokaźną kwotę. Ciężarna Mostowiaczka nie chciała o tym słyszeć, ale na gotówkę pokusiła się jej babcia.

Zobacz: M jak miłość. Darek bierze ślub i będzie miał drugie dziecko. Ojciec Hani zostawia Natalkę

Jeszcze niedawno Barbara zapewniała Marka, że uzbierała pieniądze na studia dla Natalki ze sprzedaż działki. W 1170 odcinku ''M jak miłość'' kłamstwo seniorki wychodzi na jaw, gdy Marek spotyka Katarzynę Maj w szpitalu.

- Pytałam Darka, po co pojechał do Grabiny… Nie chciał mi powiedzieć, ale założę się, że to Natalka znowu szarpała go o pieniądze! Niektórzy ludzie tacy są, chcą coraz więcej i więcej, nie mają umiaru… Przecież pańska matka wzięła już 30 tysięcy złotych. Jeszcze wam mało? - mówi rozdrażniona kobieta, której syn walczy o życie.

Mostowiak jest wstrząśnięty. Nie przypuszczał, że Barbara weźmie pieniądze od matki Darka i skaże wnuczkę na samotne macierzyństwo. Z początku nie może uwierzyć, że Barbara go okłamała. Za to później wybucha wściekłością. I w domu opowiada o wszystkim Ewie (Dominika Kluźniak).

- Jak mama mogła zrobić coś takiego?! I to bez porozumienia z nami…

Ewa próbuje teściową usprawiedliwić:- Marek, zrozum… Chciała zabezpieczyć Natalkę. To jest inne pokolenie, oni myślą trochę inaczej. Poczekaj, emocje opadną, wtedy się zastanowimy…

Przeczytaj: M jak miłość. Awantura u Mostowiaków w Grabinie! Natalka i Marek atakują Barbarę

Jednak Mostowiak wzburzony wybiega z domu. Ewa obawia się, że chce rozmówić się z matką w Warszawie. Dzwoni do Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) prosząc, by powstrzymał Marka, zanim wybuchnie rodzinna kłótnia.  

- Nie mówił mi, dokąd jedzie, ale… Gdyby się pojawił, spróbuj na niego jakoś wpłynąć, uspokoić go, inaczej dojdzie do awantury!

Tymczasem Natalka podsłuchuje całą rozmowę i jest załamana. A po chwili, ze łzami w oczach, spogląda na Ewę: - Dobrze zrozumiałam? Mama Darka dała babci jakieś pieniądze… żebym się od niego odczepiła? I babcia je wzięła, tak?

Po powrocie Mostowiaków do nowego domu w Grabinie, w 1171 odcinku ''M jak miłość'', Marek urządza matce awanturę. - Przecież to obraża nas wszystkich. Natalkę, ciebie, mnie. Całą rodzinę!- krzyczy na matkę Marek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: