SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia domyśli się, że Agnieszka jest w ciąży z Tomkiem

M jak miłość. Joasia domyśli się, że Agnieszka jest w ciąży z Tomkiem

28.10.2015, godz. 10:06
M jak miłość odc. 1170. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1170. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ciąża Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" spędza sen z powiek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Bo chociaż Tomek (Andrzej Młynarczyk) przysięga, że to nie jego dziecko urodzi Agnieszka, to Joanna ma złe przeczucia. W 1170 odcinku "M jak miłość" postanawia rozwiać swoje wątpliwości i delikatnie wypytać Marcina (Mikołaj Roznerski) jaka jest prawda. Odwiedza też Agnieszkę i zastaje u niej Roberta (Marek Szkoda), który udaje ojca dziecka...

"M jak miłość" odcinek 1170 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Tomek dowie się, że Agnieszka go oszukła i to nie Robert, tylko on, jest ojcem jej dziecka? Kłamstwo Agnieszki wkrótce wyjdzie na jaw, a scenarzyści "M jak miłość" cały czas budują napięcie wokół jej ciąży. Nie dość, że w związek Asi i Tomka robi się jeszcze poważniejszy, to jeszcze w 1170 odcinku "M jak miłość" w życiu Agnieszki znów pojawia się jej były narzeczony.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

Przyjazd Roberta do Warszawy zbiega się w czasie z wątpliwościami Asi, którą zadręcza przeczucie, że była kochanka Tomka coś ukrywa. W 1170 odcinku "M jak miłość" Joanna odwiedza Marcina, by dowiedzieć się czegoś o ojcu jej dziecka. - Agnieszka ma kogoś? - pyta nieśmiało.

Marcin zdaje sobie sprawę, że Joasia zaczęła się domyślać, że Olszewska kłamie. I dlatego próbuje ją uspokoić.
- Po co szukać dziury w całym, nie świruj - pociesza ją bratanek Tomka. Ale Asia nie odpuszcza. Idzie do mieszkania rywalki, która mieszka po sąsiedzku z Marcinem. Drzwi otwiera jej Robert. Widok mężczyzny pozwala Asi odetchnąć z ulgą.

Patrz: M jak miłość. Tomek kocha Joasię i nigdy nie zostawi jej dla Agnieszki

Były narzeczony Agnieszki, która zna jej sekret i zgodził się udawać przed Tomkiem ojca dziecka. zaczyna naciskać: - Musisz powiedzieć Tomkowi o dziecku i to teraz, zaraz… Im później to zrobisz, tym koszty będą większe! Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw...

Ona jednak odmawia - Nie mogę. Tomek ma kogoś, jest szczęśliwy… I nie mam prawa mu tego związku rozbijać! A wtedy Robert kolejny raz się jej oświadcza.

Robert robi wszystko, by odzyskać ukochaną. Jest gotów nawet uznać jej dziecko za własne. Coraz bardziej pugubiona przyszła mam wyznaje później Marcinowi, że poważnie się nad jego propozycją zastanawia.

- Wiem, że Robert wciąż mnie kocha i że nie powinnam się na to godzić... Ale najważniejsze jest dla mnie jedno: Tomek nigdy nie może się dowiedzieć…

Marcin wspomina Agnieszce, że Joasia jest coraz bliżej odkrycia prawdy. - Ona się czegoś domyśla?! - pyta przerażona Olszewska.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: