SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka przyjmie oświadczyny Roberta?

M jak miłość. Agnieszka przyjmie oświadczyny Roberta?

02.11.2015, godz. 07:40
M jak miłość odc. 1170. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1170. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pierwszy ślub Agnieszki (Magdalena Walach) i Roberta (Marek Szkoda) z "M jak miłość" nie doszedł do skutku, ale jeszcze nic straconego. Niedoszły mąż Agnieszki zgodził się udawać przed Tomkiem (Andrzej Młynarczyk), że jest ojcem jej dziecka, ale nie bezinteresownie. W 1170 odcinku "M jak miłość" Robert znów oświadcza się Agnieszce. Wciąż ją kocha i liczy na to, że zgodzi się zostać jego żoną. I nie cofnie się przed niczym, by osiągnać swój cel!

"M jak miłość" odcinek 1170 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 10.40 w TVP1

Agnieszka Olszewska jest w ciąży z Tomkiem, ale to Robert będzie ojcem tego dziecka. Były narzeczony zgodził się bowiem skłamać przed Chodakowskim, że wrócił do Agnieszki i właśnie zakładają razem rodzinę. A nieświadomy niczego Tomek uwierzył, że Agnieszka urodzi dziecko swojego byłego narzeczonego.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

Robert postąpił bardzo szlachetnie oferując swoją pomoc Agnieszce, ale liczy na jej wdzięczność. W 1170 odcinku "M jak miłość" ponownie przyjeżdża do Warszawy i oświadcza się ukochanej.

Cały czas łudzi sie bowiem, że Olszewska odzwajemni jego uczucia, wezmą ślub i stworzą prawdziwą rodzinę dla dziecka Tomka. Jest tylko jeden problem - Agnieszka nigdy nie przestanie kochać Tomka, zdecydowała już, że będzie samotną matką, by nie rozbijać jego związku z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan).

Patrz: M jak miłość. Agnieszka umrze? Przed śmiercią przekaże Marcinowi swoją ostatnią wolę

Oświadczyny Roberta są szokiem dla Agnieszki. Tym bardziej, że niedoszło mąż próbuje szantażem zmusić ją do ślubu. - Masz dwa wyjścia. Albo powiesz Chodakowskiemu, że wkrótce będziecie mieli wspólne dziecko, albo przyjmiesz moje oświadczyny i wreszcie weźmiemy ślub - grozi ciążarnej Agnieszce.

Robert, znając sekret Agnieszki, zaczyna jeszcze bardziej naciskać: - Musisz powiedzieć Tomkowi o dziecku i to teraz, zaraz… Im później to zrobisz, tym koszty będą większe! Olszewska jednak odmawia: - Nie mogę. Tomek ma kogoś, jest szczęśliwy… I nie mam prawa mu tego związku rozbijać!

Były narzeczony Agnieszki, który z pozoru wydaje się porządnym facetem przez swoją nieodwzajemnioną miłość zmienia się nie do poznania. Czy Agnieszka zgodzi się wyjść za niego, by Tomek nigdy nie dowiedział się, że to on jest ojcem jej dziecka?

- Może się okazać się, że z ofiary, którą Robert stał się w rękach Agnieszki role mogą się odwrócić. Robert będzie wiódł prym i wykorzysta tę sytuację do swoich celów - powiedział Marek Szkoda w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Robi zrobi wszystko, by odzyskać ukochaną - i będzie gotów nawet uznać jej dziecko za własne. Agnieszka wyznaje później Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że poważnie się nad jego propozycją zastanawia.

- Wiem, że Robert wciąż mnie kocha i że nie powinnam się na to godzić... Ale najważniejsze jest dla mnie jedno: Tomek nigdy, pod żadnym pozorem, nie może się dowiedzieć…

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: