SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa rzuciła Marka dla Andrzeja. Rocznica pierwszego pocałunku Mostowiaków

M jak miłość. Ewa rzuciła Marka dla Andrzeja. Rocznica pierwszego pocałunku Mostowiaków

27.10.2015, godz. 07:42
M jak miłość odc. 1169. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1169. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Miłość Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) z "M jak miłość" jest tak silna, że nikt nie jest w stanie jej zniszczyć! Mostowiakowie kochają się do z każdym dniem coraz mocniej i w 1169 odcinku "M jak miłość" obchodzą rocznicę pierwszego pocałunku. Ale tego dnia do Marka wracają złe wspomnienia. Przed laty, kiedy byli jeszcze parą zakochanych dzieciaków, Ewa porzuciła go dla Andrzeja, chłopaka z Grabiny, który skusił ją swoim nowym rowerem.

"M jak miłość" odcinek 1169 - wtorek, 27.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa i Marek Mostowiakowie to jedna z najbardziej lubianych par w "M jak miłość". Choć przeszli naprawdę wiele, bo los ciężko ich doświadczał, to teraz są naprawdę szczęśliwi, a ich miłość rozkwita.

Siła ich uczucia jest tak wielka, że razem pokonują wszystkie przeciwności. Wychodzą zwycięsko ze wszystkich problemów. Po pożarze domu w Grabinie to własnie Ewa i Marek wzięli na siebie ciężar remontu. Mostowiak osobiście dogląda robotników, którzy zbliżają się już do końca swojej pracy, a Ewa zajmuje się zakupem nowych mebli do domu i urządzeniem wnętrza.

Przeczytaj: M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

W 1169 odcinku "M jak miłość" małżonkowie jadą razem do Warszawy, by tuż przed przeprowadzką do nowego domu w Grabinie kupić ostatnie rzeczy. Przy okazji umawiają się na randkę pod pomnikiem Sobieskiego gdzie pierwszy raz się całowali i przed laty uciekali na wagary. Tego dnia, 18 czerwca, wypada jednak nie nie tylko rocznica ich pierwszego pocałunku, ale także imieniny Marka.

Patrz: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

By uczcić ich wspólne święto Mostowiak wręcza żonie nietypowy prezent - rower. Wspomina przy tym, że jako kilkuletnia dziewczynka porzuciła go dla Andrzeja, chłopaka z Grabiny, który wówczas jako jedyny miał rower we wsi. Szczęśliwa Ewa odwdzięcza się mężowi prezentem imieniowym - eleganckim zegarkiem.

- Nie wierzę, nie mogłeś tego zapamiętać…
- Możesz nie wierzyć, ale to było osiemnastego czerwca. Rozkochałaś mnie w sobie, a potem złamałaś serce. Bo po kilku dniach rzuciłaś mnie dla Andrzeja, który… miał rower!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: