SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka? Zosia namawia ojca, żeby się ożenił

M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka? Zosia namawia ojca, żeby się ożenił

26.10.2015, godz. 10:55
M jak miłość odc. 1168. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość odc. 1168. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" to największe marzenie dzieci Chodakowskiego, które kochają nianię jak matkę i pragną, by jak najszybciej została żoną Tomka. W 1168 odcinku "M jak miłość" Zosia (Julia Wróblewska) porusza z ojcem temat ślubu. Zarówno ona, jak i Wojtuś (Feliks Matecki) czekają na chwilę, aż Joanna i Tomek powiedzą sobie "tak" przed ołtarzem lub w urzędzie stanu cywilnego.

"M jak miłość" odcinek 1168 - poniedziałek, 26.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Tomek ożeni się z Asią? Ich związek kwitnie, ale to nie znaczy, że Chodowski zapomniał o Agnieszce (Magdalena Walach). Wprost przeciwnie! Kocha Joannę, lecz w jego sercu wciąz ważne miejsce zajmuje była kochanka. I choć Tomek nie wie, że Agnieszka jest z nim w ciąży, to nie potrafi wyrzucić jej ze swojego życia.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

Życie rodzinne Tomka jest na razie stabilne dzięki temu, że ma przy sobie Joasię, lecz to tylko pozory. W każdej chwili ich rodzina może się rozpaść. Andrzej Młynarczyk niedawno w "Pytaniu na śniadanie" przyznał, że już wkrótce Tomek dowie się, że Agnieszka urodzi jego dziecko. Co wtedy zrobi? Czy zostawi Joasię?

Jedno jest pewne - Zosia i Wojtuś już nie wyobrażają sobie swojej rodziny bez Joanny, która zajęła miejsce Małgosi (Joanna Koroniewska). W 1168 odcinku "M jak miłość" przybrana córka Tomka chce wiedzieć czy jego związek z Asią jest na tyle poważny, że myślą o ślubie.

- Nie myślałeś o tym, żeby to jakoś sformalizować? – pyta wprost Zosia czym zaskakuje Tomka.
- Słucham? - Chodakowski nie wie co odpowiedzieć. - Nie udawaj, że nie wiem o co pytam. Kiedy wyjdziesz za Joasię? – docieka nastolatka.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka umrze? Przed śmiercią przekaże Marcinowi swoją ostatnią wolę

Tomek szybko zmienia temat. Nie chce obiecywać Zosi czegoś, na co nie jest jeszcze gotowy. Ślub to poważna decyzja, którą Chodakowski chce odłożyć w czasie, by upewnić się, że Asia jest tą jedyną.
- Wiesz co, lepiej to ty się zajmij dzisiejszym treningiem - kończy szybko rozmowę.

Czy pytanie Zosi sprawi, że Tomek zacznie myśleć o ślubie? Joasia na pewno byłaby zachwycona, gdyby ukochany się jej oświadczył. Wtedy miałaby pewność, że Agnieszka już nigdy nie odbierze jej Chodakowskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: