SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia zamieszka z Bilskim. Kochanek Marysi to przestępca!

M jak miłość. Marysia zamieszka z Bilskim. Kochanek Marysi to przestępca!

08.10.2015, godz. 20:08
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Basia (Maja Wudkiewicz)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Basia (Maja Wudkiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowy etap romansu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj). Kochanek Marii wreszcie osiąga swój cel. W 1168 odcinku ''M jak miłość'' Marysia zgadza się na wspólne mieszkanie. Bilski wprowadza się do ukochanej i od tej chwili bez przerwy będzie miał ją na oku.  Związek Marysi i Roberta robił się bardzo poważny. Rogowska postanowia nawet przedstawić nowego kochanka rodzicom.  Czy Bilski spodoba się Mostowiakom?

"M jak miłość" odcinek 1168 - poniedziałek, 26.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia wciąż myśli o byłym mężu, ale nic już do niego nie czuje. Kieruje nią po prostu troska i współczucie. Artur (Robert Moskwa) walczy o powrót do pełnej sprawności w klinice, bo uratował jej życie podczas wypadku, a nie ma nikogo, kto mógłby się nim zająć.

Zobacz: M jak miłość. Marysia wyjedzie z Bilskim na drugi koniec świata? A co z Arturem?

Marysia ma wielkie serce więc odwiedza Artura, ale on już nic dla niej nie znaczy. W 1168 odcinku M jak miłość" dochodzi do wniosku, że jej związek z Bilskim jest na tyle poważny, że czas przedstawić nowego partnera rodzicom.

Jak podaje "Świat Seriali" zabiera Roberta do Grabiny, by poznał Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Bilski sprawia wrażenie szarmanckiego, troskliwego mężczyzny, który jest zakochany w Marysi do szaleństwa, więc Mostowiakowie od razu obdarzają go sympatią. Podczas wspólnego popołudnia Bilski zdobywa uznanie Lucjana bezbłędną grą w szachy.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia zamieszka z przestępcą Bilskim! Robert skrzywdzi ją i Basię?

Bilski i Mostowiakowie od razu znajdują wspólny język, ale to nie oznacza, że Marysia nie zapomni o Arturze. Wciąż będzie odwiedzała byłego męża w ośrodku rehabilitacji. I jak łatwo się domyślić Robert nie przestanie być o o nią zazdrosny. Żeby upewnić się co do uczuć Marysi proponuje ukochanej, żeby zamieszkali razem.

Rogowska nie chce jednak wyprowadzać ze swojego mieszkania, żeby nie fundować swojej córce Basi (Maja Wudkiewicz) kolejnych zmian. Prosi Bilskiego, żeby to on się do niej wprowadził i tak właśnie się staje.

Jest tylko pewien problem - Bilski wciąż nie mówi Marysi prawdy o sobie. A przecież jest przestępcą, przez którego jego brat Jarosław (Jacek Król) siedział w więzieniu za przemyt... Brat Bilskiego chciał go chronić i dlatego trafił za kratki.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: