SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tajemnica Pawła Zduńskiego! Kinga i Piotrek poznają historię Markowskiego

M jak miłość. Tajemnica Pawła Zduńskiego! Kinga i Piotrek poznają historię Markowskiego

12.10.2015, godz. 15:30
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Ala (Olga Frycz), Kuba (Marcin Piętowski), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Ala (Olga Frycz), Kuba (Marcin Piętowski), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" sam postanowił zbadać tajemnicę z rodzinnej przeszłości Mostowiaków i odnalazł Kubę Markowskiego (Marcin Piętowski). Niestety zapłacił za to najwyższą cenę. Dopiero w 1167 odcinku ''M jak miłość'' Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek) dowiadują się o wszystkim i poznają prawdziwy powód wyjazdu Pawła do Wielkiej Brytanii. Zduński ujawnia, że Kuba Markowski to pozer, oszust i złodziej. Przez niego Paweł i Ala (Olga Frycz) tracą ostatnie pieniądze. Pogrążeni w długach muszą wyjechać do pracy do Londynu.

"M jak miłość" odcinek 1167 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1167 odcinku ''M jak miłość'' Ala i Paweł stają na skraju bankructwa i postanawiają wyjechać do Anglii, żeby tam zarabiać na życie. Dopiero wtedy Piotrek i Kinga poznają historię Kuby Markowskiego, który zniszczył im życie.

Zobacz: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

Zduńscy sami wytropili Kubę, żeby odkupić winy rodziny Mostowiaków sprzed lat. W 1167 odcinku ''M jak miłość'' Paweł opowiada bratu historię o odnalezionym w zgliszczach domu w Grabinie liście. Przypominamy, że wnuk Mostowiaków znalazł wiadomość od Teodora, ojca Lucjana, i bez niczyjej wiedzy postanowił zająć się sprawą.

Kuba Markowski początkowo uznał, że to co wydarzyło się w czasie II wojny światowej między ich dziadkami teraz nie ma znaczenia. Mężczyzna udawał biznesmena i przyjaciela Zduńskich, a Ala od początku czuła, że nie może mu zaufać. Miała rację...

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał Mroczek o odejściu z M jak miłość: "Nie chciałem być w takiej sytuacji"

W 1167 odcinku ''M jak miłość'' Paweł pogrążony w długach pożycza pieniądze od brata. Niestety gotówka pada łupem Markowskiego, który dochodzi do wniosku, że dopiero teraz rachunki są wyrównane. Kuba okrada Zduńskich z pieniędzy, które mogą uratować ich biznes.

Przez oszusta Ala i Paweł podejmują decyzję o wyjeździe z kraju. Uważają, że tylko tam odbiją się od dna. W dodatku Paweł dochodzi do wniosku, że nie ma już serca do prowadzenia zadłużonego "Bistro za rogiem".

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: