SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rozpacz Mostowiaków. Barbara i Lucjan tracą wnuka tak jak stracili Małgosię

M jak miłość. Rozpacz Mostowiaków. Barbara i Lucjan tracą wnuka tak jak stracili Małgosię

20.10.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1152. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1152. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" przeżywa dramat na wieść o tym, że Paweł Zduński (Rafał Mroczek) razem z żoną Alą (Olga Frycz) i córką Basią (Gabriela Raczyńska) wyjeżdża za pracą do Wielkiej Brytanii. Serca Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) wypełnia smutek na samą myśl, że stracą ukochanego wnuka, tak jak stracili Małgosię (Joanna Koroniewska), która po ucieczce do USA zerwała kontakt z rodziną! Czy Mostowiakowie znajdą sposób, by zatrzymać Pawła w Polsce?

"M jak miłość" odcinek 1167 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Młodzi Zduńscy na emigracji! Problemy finansowe Pawła i Ali, którzy nie wiedzą jak uratować "Bistro za rogiem" przed bankructwem, bo nie mają już żadnych oszczędności skłaniają ich do podjęcia ważnej życiowej decyzji.

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał Mroczek o odejściu z M jak miłość: "Nie chciałem być w takiej sytuacji"

Jakby mało im było zmartwień, to dobija ich jeszcze Kuba Markowski (Marcin Piętowski), który w 1166 odcinku "M jak miłość" okrada Zduńskich z pieniędzy, które ostatnio cudownie im rozmnożył nie mają wyjścia - muszą wyjechać do Londynu gdzie na Alę czeka praca informatyka w dawnej firmie, która właśnie otworzyła swój oddział w Wielkiej Brytanii.

Alicja przekonuje Pawła, by wyjecgali z Polski. Początkowo Paweł nie chce nawet o tym słyszeć, ale ostateczny cios jako zadaje mu Markowski skłania go do zmiany decyzji. Zduński ma dosyć kłopotów z "Bistro za rogiem" i w 1167 odcinku "M jak miłość" wyznaje żonie, że stracił zapał i serca do prowadzenia własnego interesu.

Patrz: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

Ku radości Ali Paweł zgadza się na wyjazd za granicę. Jego decyzja zasmuca natomiast Barbarę i Lucjana. Seniorzy obawiają się, że stracą wnuka, tak jak to się stało w przypadku Małgosi, która też miała wyjechać do USA tylko na kilka miesięcy, by zarobić. Najmłodsza córka Mostowiaków nie utrzymuje już żadnych kontaktów z rodziną.

Widząc smutek teściów Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) obiecuje im, że dołoży wszelkich starań, by zatrzymać Pawła i jego rodzinę w Polsce. Ale wyjazd Zduńskich wydaje się być już przesądzony.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: