SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda w ciąży? Matka Olka podejrzewa, że zostanie babcią

M jak miłość. Magda w ciąży? Matka Olka podejrzewa, że zostanie babcią

14.10.2015, godz. 08:05
M jak miłość odc. 1167. Olek (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1167. Olek (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) będą rodzicami! Zakochani z ''M jak miłość'' postanowią założyć rodzinę, ale Madzia po przeszczepie serca nie może zajść w ciążę. Jednak w 1167 odcinku ''M jak miłość'' Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), matka Olka, zacznie podejrzewać, że Magda spodziewa się dziecka. Młody lekarz namówi ukochaną na adopcję. Magda i Olek złożą papiery adopcyjne jeszcze przed ślubem.

"M jak miłość" odcinek 1167 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Madzia i Olek z "M jak miłość" będą prawdziwą rodziną! Niedawno młodszy z braci Chodakowskich poprosił ukochaną o rękę, a Madzia zgodziła się za niego wyjść. Już wkrótce w ich życiu pojawi się dziecko?

Zobacz: M jak miłość. Powrót Darka. Były chłopak Natalki chcą ją odzyskać i być ojcem Hani

W 1167 odcinku ''M jak miłość'' Aleksandra poprosi syna, żeby zorganizował spotkanie, na którym będzie miała okazję poznać przyszłą synową. Aleksandra nie będzie zadowolona, że Olek spotyka się ze starszą dziewczyną, ale Madzia ją do siebie przekona.

Podczas wspólnej kolacji Chodakowska zacznie przypuszczać, że Magda jest w ciąży. Niestety Marszałkówna będzie musiała wyprowadzić ją z błędu. Madzia nie spodziewa się dziecka, choć bardzo chciałaby być mamą.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w szpitalu, bo ciąża jest zagrożona! Tomek dowie się, że to jego dziecko?

Madzia zacznie mieć wyrzuty sumienia, że nigdy nie zagwarantuje Olkowi potomstwa. Po przeszczepie serca Marszałkówna nie może zajść w ciążę, bo poród byłby zbyt dużym wysiłkiem dla jej organizmu.
- Nagle do mnie dotarło, że... jestem cholerną egoistką. Jesteś młodszy, chcesz mieć dzieci, to zrozumiałe, a ja... Dzieci już mieć nie mogę. To chyba nie ma sensu…

Jednak Olek kolejny raz ukochaną zaskoczy… I wyzna, że myśli o adopcji!  - Damy dziecku dom, wsparcie, start w przyszłość... Będziemy je kochali, jak umiemy najlepiej. Przed nami pewnie wiele trudnych momentów, ale razem… damy radę, zobaczysz!

Czy Olek i Magda zostaną wkrótce rodzicami?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: