SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda przed ślubem z Olkiem katuje się dietą

M jak miłość. Magda przed ślubem z Olkiem katuje się dietą

16.10.2015, godz. 16:00
M jak miłość odc. 1167. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1167. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami. Zakochani planują się pobrać już za miesiąc, więc zostało im niewiele czasu na przygotowania. W 1167 odcinku "M jak miłość" Magdę ogarniają wątpliwości. Boi się, że im się nie uda, że dzielająca ich różnica wieku zniszczy ich miłość. Poza tym wpada w panikę na samą myśl o kupnie sukni ślubnej. Podejmuje decyzję o przejściu na dietę.

"M jak miłość" odcinek 1167 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Magda i Olek z "M jak miłość" wezmą ślub? A może coś albo ktoś zniszczy ich wspólne plany na przyszłość? Ten romans rozwija się tak szybko, że wszystko jeszcze między nimi może się wydarzyć. Wspólne mieszkanie, błyskawiczne zaręczyny i w 1167 odcinku "M jak miłość" decyzja o adopcji dziecka... To zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka. Paweł traci Madzię na zawsze

Olek nie ukrywa przed Madzią, że chce by w ciągu miesiąca została jego żoną. Ale Magdę ogarniają wątpliwości. Nie dość, że wciąż się zastanawia czy dobrze robi wychodząc na mąż za młodszego o 10 lat chłopaka, to jeszcze wpada w panikę na samą myśl o przygotowaniach do ślubu.

- Będę gruba jak beza w tej wielkiej sukni ślubnej. Ale trudno. Albo zacznę się odchudzać i w ogóle przestanę jeść - żali się ukochanemu.
Zakochany Olek nie widzi jednak żadnych wad u swojej narzeczonej. - Ani grama mniej, ma być dokładnie tak jak teraz. Mnie się podoba - zapewnia Magdę. Olek wyczuwa, że z Madzią coś jest nie tak, że od dnia zaręczyn czymś się zamartwia.

W końcu Magda dzieli się z narzeczonym swoimi obawami. - Nie spodziewałam się, że to na mnie spadnie. Trochę jestem zaskoczona i tempem i...

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują dziecko

- Kochanie, coś mi się wydaje, że się powtarzasz. A poza tym co - boisz się, żałujesz? - Olek chce znać prawdziwe uczucia Madzi, nie zamierza jej bowiem do niczego zmuszać. - Boję się, ale niczego nie żałuję... - odpowiada Magda przytulając się do ukochanego.

Jeszcze tego samego dnia przyszła panna młoda odwiedza Kingę (Katarzyna Cichopek) i dopiero jej zwierza się, że ma coraz więcej wątpliwości. W końcu Olek jest od niej sporo młodszy. Madzia boi się, że ich małżeństwo okaże się pomyłką. Ale przyjacióka pociesza Magdę, że to nie ma znaczenia jeśli naprawdę się kochają.

Pokrzepiona tymi słowami Madzia wybiera się na jogging po parku. Bieganie to w końcu nalepszy sposób, by zgubić nadmiar kilogramów. Olek dołącza do ukochanej i uprzedza ją, że wprosiła się do nich na kolację jego matka Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Magda znów traci dobry humor...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: