SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga wyrzucona z pracy! Zduńscy przez Pawła tracą oszczędności

M jak miłość. Kinga wyrzucona z pracy! Zduńscy przez Pawła tracą oszczędności

19.10.2015, godz. 21:23
M jak miłość odc. 1167. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1167. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nieszczęścia chodzą parami, a Zduńscy z "M jak miłość" boleśnie się o tym przekonują się na własnej skórze. W 1167 odcinku "M jak miłość" nad rodziną Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zbierają się czarne chmury. Zaledwie dzień po tym jak pożyczają wszystkie swoje oszczędności Pawłowi (Rafał Mroczek), Kinga zostaje zwolniona z pracy w fundacji dla dzieci i młodzieży, w której była psychologiem. Ich sytuacja nie jest tak tragiczna jak Pawła, który został okradziony przez Kubę Markowskiego (Marcin Piętowski), ale i tak zaczynają się martwić...

"M jak miłość" odcinek 1167 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" ostatnio nie narzekali na problemy finansowe. Wprost przeciwnie - w końcu zaczęło im się powodzić. Zduński jako prawnik w kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) nie musi się bać zwolnienia, a poza tym całkiem nieźle zarabia.

Kilka miesięcy temu do pracy wróciła też Kinga. Ich sytuacja materialna jest na tyle dobra, że mogli zatrudnić nianię Zuzę (Jolanta Fraszyńska) do dzieci. Ale to może się wkrótce zmienić.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga Zduńska w szpitalu. Co się stanie?

W 1167 odcinku "M jak miłość" Kinga dowiaduje się, że została zwolniona. Fundacja dla trudnej młodzieży i dzieci, w której była pscyhologiem pozbywa się części załogi. - Nie przedłużą ze mną umowy. Właśnie zamykaliśmy pewien projekt i mieliśmy nadzieję na kolejny, ale fundacja nie dostała grantu. Zamiast projektu będą redukcje - mówi mężowi zasmucona Zduńska.

Piotrek stara się pocieszyć żonę. Przecież on nieźle zarabia, a poza tym zawsze mogą liczyć na pomoc rodziców Kingi i Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Ale prawda jest taka, że po tym jak pożyczyli Pawłowi wszystkie swoje pieniądze, ich konta są puste.

- Przykro mi. Czasem się tak po prostu dzieje. Kotek, jesteś świetna w tym co robisz i na pewno wkrótce znajdziesz pracę - zapewnia ją Piotrek.

Patrz: M jak miłość. Nowy facet w życiu Kingi Zduńskiej. Michał przeraża Kingę

Kinga od razu sprowadza męża na ziemię. Wcale nie jest tak łatwo znaleźć zatrudnienie w jej zawodzie. A oni przecież mają na utzrymaniu dwójkę dzieci i duży dom, który pochłania mnóstwo opłat. - Żeby to było takie proste. A jeszcze teraz po tej aferze z Pawłem. Piotrek nie mamy nic, żadnych oszczędności. Żadnego zaplecza finansowego, no nic... - stwierdza załamana Zduńska.

Czy po bankructwie Pawła Zduńskiego i jego żony Ali (Olga Frycz) ten sam los spotka Kingę i Piotrka? O tym widzowie "M jak miłość" dowiedzą się już wkrótce.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: